Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hada-ban neon? Sokat hallottam...

Hada-ban neon? Sokat hallottam a Hada turikról, ott is lehet neon színű ruhákat kapni?

Figyelt kérdés
Évek óta a neon színek szerelmese vagyok és be akarok belőle vásárolni, de nem úgy állok, hogy 1500ft-ot adjak egy trikóért.
2012. aug. 2. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
van, csak körül kell nézni alaposan. a kökiben színek szerint vannak sorba rakva a ruhák. s bizony 1500 ft körül kell kiadnod egy trikóra :/ (persze van 990-es is meg 790-es, de egy sorból talán 2)
2012. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg kínaiban, én ma konkrétan a székesfehérvári Skálában láttam csomó neon trikót 790 Ft-ért kirakva, de szerintem más kínaikban is akad :)
2012. aug. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

A kilós Hádák ahol egy felső 4- 500 Ft-ra jön ki, nem esélyes...sőt, szinte rendes ruhák sincsenek.

Darabárasban simán kifoghatsz, de egy trikóért 1290- 1790 Ft közötti kérnek.... tényleg nézz szét piacokon, ha 1500-ért nem akarsz venni, mert még a turikban is simán kerül ennyibe.

2012. aug. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

itt pesten még a kínaiba is 1500 egy ilyen neon trikó sajnos, mint a new yorkerben is kb:(

Köszönöm a válaszokat, ha esetleg valaki lát pesten ilyeneket olcsón várom a tippeket:)

2012. aug. 3. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy tényleg 1500 alatt nehezen kapsz felsőt.

Nem a te elvárásod irreális mert a mai fizetésekhez képest tényleg illene olcsóbban adni a ruhákat főleg ami nem márkás, de még kínaikban sem kapsz.... várd meg a leárazások végét és akkor menj be pl. a tally Weijlbe. Ott rengeteg színes meg neon felső van, és a leárazások végén már tényleg úgy hogy szinte utánad dobják. Tavaly 2900 Ft-ért úgy vettem 3 leárazott felsőt hogy 3ból a legolcsóbb ajándék....

2012. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ó rendben, köszi, csak félek, ha kimegy a divatból megint sehol nem találok, de akkor megvárom a szezon végét, köszi.
2012. aug. 3. 18:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, ha valakit érdekel, akkor leírom a mai sikerem: Blaha és Asztória között van egy terranova outlet a régi jeans klubtól pár méterre. Kaptam neon felsőt 790 ftért és neon nadrgot 2500ért!!!Érdemes benézni, ha valaki olyan színmániás mint én:))
2012. aug. 6. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!