Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lagziba neon színű ruha?

Lagziba neon színű ruha?

Figyelt kérdés
Tegnap lagzizni voltam és egy csaj a vacsora után hazament átöltözni valami kényelmesebb ruhába. Visszajött és valami pink neon ruha volt rajta fekete egybetalpú szandállal. Míg más farmernadrágot vett fel valami egyszerű toppal ő addig egy neon ruhát.
2012. júl. 15. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
És?Mi a kérdés?
2012. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy mi a kérdés? Egyébként a farmernadrág pont annyira nem illik a lagziba mint a neonszínű, halálosan közönséges ruha. Meg nem lagzizni voltál, hanem lagziban!
2012. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neon színű ruha nem való lagziba igazán, legalábbis én az egyszerű letisztult színeket szeretem:)
2012. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Véleményem szerint azért adjuk már meg a tiszteletet az ifjú párnak azzal,hogy normálisan felöltözünk, és hogy egyszer egy napra elfelejtjük a farmert! Egyszerűen nem illik, még vacsora után sem! Egyébként rengeteg kényelmesebbnél kényelmesebb alkalmi ruha létezik, és szerintem különleges alkalmakkor kibírható a viselése, még akkor is, ha valaki nincs hozzászokva.
2012. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!