Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mennyiért vettétek a...

Ti mennyiért vettétek a fürdőruhátokat?

Figyelt kérdés
Szóval én most rendelek vateráról egy fürdőruhát. Durván 3000Ft lesz, de ha kicsi/nagy akkor ki kell cserélnem és akkor még oda-vissza kb. 1000Ft a költség. 4000Ft-ból megúszom simán a bikinivásárlós dolgot. De én valamiért sajnálni fogom rá a pénzt, ha nem lesz jó a méret és 3000 helyett 4000Ft-ot kell érte fizetnem. Irtóra tetszik a fürdőruha, olyat sose találnék a boltokba, főleg nem ennyiért, de én alapból ilyen "skót" vagyok. :D Nyugtassatok meg légyszi, hogy ez még reális ár egy bikiniért és hogy nem csinálok nagy hülyeséget, hogy vateráról rendelek egy bikinit, amit csak úgy nagyjából tudom, hogy talán jó rám. Nagyon parázok az egésztől, de annyira nagyon szeretném! :) Ti mennyiért vettétek a bikiniteket? :) Köszi a segítséget!
2012. aug. 1. 21:50
1 2
 11/11 anonim válasza:
én angliából rendeltem és szállítási költséggel volt kb. 2000.- szerintem nagyon megérte mert nagyon szép és kényelmes és persze nem is gagyi! voodoo dolls márkájú :D
2012. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!