Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mennyiért vettétek a...

Ti mennyiért vettétek a fürdőruhátokat?

Figyelt kérdés
Szóval én most rendelek vateráról egy fürdőruhát. Durván 3000Ft lesz, de ha kicsi/nagy akkor ki kell cserélnem és akkor még oda-vissza kb. 1000Ft a költség. 4000Ft-ból megúszom simán a bikinivásárlós dolgot. De én valamiért sajnálni fogom rá a pénzt, ha nem lesz jó a méret és 3000 helyett 4000Ft-ot kell érte fizetnem. Irtóra tetszik a fürdőruha, olyat sose találnék a boltokba, főleg nem ennyiért, de én alapból ilyen "skót" vagyok. :D Nyugtassatok meg légyszi, hogy ez még reális ár egy bikiniért és hogy nem csinálok nagy hülyeséget, hogy vateráról rendelek egy bikinit, amit csak úgy nagyjából tudom, hogy talán jó rám. Nagyon parázok az egésztől, de annyira nagyon szeretném! :) Ti mennyiért vettétek a bikiniteket? :) Köszi a segítséget!
2012. aug. 1. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor én hozzád képest egy őrült vagyok, hogy a calzedoniából 12000 vettem bikinit. 3000 már alig kapsz bárhol is bikinit szerintem. Olyan 5-6 ködül szoktak indulni az új kollekciós darabok.

Amúgy meg gondolom volt mérettáblázat és lemérted vagy valami. De ha ki is kell cserélni szerintem nem sok érte a 4000, ha meg annyira tetszik akkor ne sajnáld magadtól hanem örülj neki :)

2012. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziaa:D hát igen megértem hogy egy kicsit parázol mert ugye az ember neem lehet biztos benne hogy az milyen méret és hogy áll neki. De szerintem 3000 vagy 4000 Ft egyáltalán nem sok egy jó kis fürdőruciért.:D főleg ha nagyon tettszik:) esetleg megkérdezhetnéd hogy milyen márkájú és utánajárnál hogy melyik fürdőruhás boltban van olyan márka és abból melyik méret jó rád:) én is azért megnézem az árakat és megfontolom hogy megéri-e, de szerintem ez árbanjp teljesen.:D
2012. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Én NewYorkerbe vettem a bikinim, kb 10000 ft-ért. Szerintem megéri.
2012. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok, elfelejtettem írni: én is a New Yorkerbe vettem csak 2500-ért, mert leértékeléskor sikerült rátalálnom:D
2012. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan helyzetbe voltam, én 2500 ft-ért rendeltem a bikinimet ebayről. Képeken gyönyörű, méret a leírtak alapján jó, hát meg is érkezett. Rémes. A színe képen lila volt kis fehérrel benne, erre "élőben" szinte az egész fehér és egy kis rózsaszín van benne. Az anyaga olyan vékony hogy ilyen még nem láttam, de komolyan. Soha többé nem veszek neten ilyesmit.
2012. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D Hát akkor az árakat elnézve és hogy úgy kb. mennyiért veszitek, megéri. :) Az utolsó negatív tapasztalatos vásárlónak: igen, én is ilyesmitől félek, de láttam róla olyan képet, amit már más rakott fel, hogy neki kicsi lett, szóval valaki más megvehesse és jó színe volt! :) Remélem jó lesz rám és sikerül egyáltalán megvennem. 4 nap múlva lesz amúgy vége az aukciónak. :)

A fürdőruciról képek: [link]

[link]

[link]

Tudom, fura az ízlésem, de nekem állatira tetszik, imádom az ilyen katonai jellegű cuccokat. :D Amúgy a fürdőruháról mi a véleményetek? (ne a mintájáról beszéljünk, hanem fazon, anyag meg ilyesmi)

2012. aug. 1. 22:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy vissza lehet küldeni és visszaadja az árát, ha valami nem megfelelő a bikinivel kapcsolatban! Szerintem ez valamennyi megnyugvást ad, nem? :)
2012. aug. 1. 22:47
 8/11 anonim válasza:
100%
1490 -ért. Ja és AUCHAN - ban vettem és nagyon szeretem és kényelmes is.
2012. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 3500ért vettem, és nem is adnék ki egy fürdőruháért 10ezret. Sajnos nem telik rá, de ha sok pénzem lenne akkor is másra költeném inkább. Mellesleg szerintem sokszor jobban néznek ki 3-4ezer forintos fürdőruhák mint az amelyik dupla annyi.
2012. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 7 eurót "dobtam ki" rá, ami forintban 2500 körül lehet, pontosan nem tudom, és szezon elején vettem (június elején)és rendes üzletben. Szóval ez sem kizárt csak jó helyen kell keresni ;)
2012. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!