Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mennyire számít...

Lányok! Mennyire számít nálatok az, hogy egy srác márkás ruhákat hord?

Figyelt kérdés
Én szeretem a márkás cuccokat, van is pár elégdrága cuccom, de nem mindig tudom megfizetni ezeket. A ruhatáramat muszály kiegészítenem egyszerűbb, olcsó cuccokkal. Vannak helyzetek, amikor kellemetlenül érzem magam amiatt, hogy "márkátlan" ruha van rajtam. Érdemes emiatt aggódnom?
2009. júl. 15. 16:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

nem annyira fontos, végül is nem baj, ha nem minden cucca márkás, ha közben jó minőségű darabokról van szó..azért egy bizonyos színvonalnál alább nem adom.

a gagyi kínai ruháktól hányingert kapok, az én szememben valamiért nem túl vonzóak az ilyen férfiak.. (pl a barátok közt szereplői hordanak ilyeneket..)

sajnos mo.-n ez a fajta öltözködés széles körben elterjedt, ez a nagy átlag :(.

2009. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
én leszarom :) 1 pasi nem attól lecc jó pasi hogyha márkás cuccokba járkál...! sztem a nem márkás ruhákból is jól fel leht öltözni!! ;)
2009. júl. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy márkás ruhában járj, hanem hogy legyen stílusod és ápolt legyél. Ennek ellenére megértem, hogy jobban érzed magad a márkás cuccokban. Hiába mondják sokan, hogy nincs különbség a kínai piacos ruha és a márkás közt, ez nem igaz. Többnyire én is a márkás ruhákat veszem meg, de nem költök rá vagyonokat mert vagy outletekben vásárolok, vagy leárazásnál, vagy turkálóban. Én is sokáig turi ellenes voltam, elképzelni se tudtam volna, hogy bemenjek, és még most is csak olyan helyre megyek be, ahol fogason vannak a ruhák. Tényleg igazi kincsekre lehet bukkanni. Amittől én "rosszul" vagyok, mikor valaki a "piaci divat" szerint öltözik. Nem tudom megérteni, hogy képes valaki megvenni pl. az adios, vagy a hike cipőt. Tény, nem mindenki engedheti meg magának, hogy kiadjon egy cipőre 15-20 ezere forintot, de akkor az miért nem vesz egy noname márkátlan cipőt, vagy egy deichmanos szandit stb. Nem kell feltétlen a divatot követni, én ezért tudom magamnak megvenni a márkás cuccokat, mert nem cserélem le a ruhatáram minden évben, hanem tényleg addig hordom, amíg tönkre nem mennek, vannak olyan polóim amik már közel 10 éve megvannak és nem fakultak ki, nem bolyhosodnak. Egy kínai polót hol hordanék ennyi ideig?
2009. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
nekem semennyire.... kínai ruhákból is fellehet stílusosan öltözködni :)
2009. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
nekem valamennyire számít, mert én is márkás ruhákat hordok és abból valamennyire lehet következtetni az anyagi helyzetre és nem jó, ha egy kapcsolatban nagy különbségek vannak pénzügyi téren
2009. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
:)nem baj ha nem izmos a tested:D Akkor is olyan ruhákat hordj ami teccik neked, nem az a lényeg hogy milyen a márkája.. ha jól néz ki..
2009. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát engem annyira nem érdekel ha jól néz ki az összhatás. Jó mondjuk azért ne legyen a pólója elejére írva, hogy gagyi szar :D
2009. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!