Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mennyire számít...

Lányok! Mennyire számít nálatok az, hogy egy srác márkás ruhákat hord?

Figyelt kérdés
Én szeretem a márkás cuccokat, van is pár elégdrága cuccom, de nem mindig tudom megfizetni ezeket. A ruhatáramat muszály kiegészítenem egyszerűbb, olcsó cuccokkal. Vannak helyzetek, amikor kellemetlenül érzem magam amiatt, hogy "márkátlan" ruha van rajtam. Érdemes emiatt aggódnom?
2009. júl. 15. 16:21
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
igen, de egy csajnak egyáltalán nem kell márkás ruhákban lenniük ahhoz, hogy a figyelmet felkeltsék. Én csak magammal vagyok kritikus e tekintetben. Másokon nem érdekel.
2009. júl. 15. 16:50
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egyeltalán nem fontos a márka.

Én sem hordok márkás cuccokat és nagyon jól érzem magam úgy.

Minek kidobni egy csomó pénzt rájuk mikor olcsóbb cikkekben is jo megjelenésed lehet? Nem látom értelmét. Ha drágább nem jelenti azt, hogy a minősége is jobb, gyakran hallottam már negativ tapasztalatokat a márkás cuccokról is.

Mellesleg, egy olcsóbb ruha akár jobb minőségű lehet egy márkásnál, hiába a nagy márka neve meg a méreg drága ára.

Lexarom a márkát...:P

2009. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj,pl megy egy csaj az utcán megtetszik neki egy fiú,de mivel a srác valószínüleg nincs közvetlen közelébe így azt se látja hogy milyen márkájú a pólója vagy a nacija,mégis megtetszik neki.(Merthát ezek a márkajelzések általába ilyen kicsik szoktak lenni)Ésha a csaj már megvizsgálta a pasit közelről és nemlát seholse márkát akkor megvan a teljes kiábrándulás??Mert szerintem nem:)
2009. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Kb semennyire. Picinykét sekélyességre vall....
2009. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
A márkna nem fontos. Az a lényeg, hogy ne járkálj gyűrött,koszos, 10-számmal nagyobb cuccokban. Egy sportos pólónál is mindegy h adidas vagy kínai...
2009. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
nem lényeg, mennyiért veszed a ruháidat, légy stílusos, ízléses, legyen kellemes a megjelenésed, legyen kisugárzásod. ha nagyon nagyon zavar, akkor pedig próbálkozz turikban (vagy outletekben) sok az új, címkés, márkás, olcsó ruha! :) 21/L
2009. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Turkálóba nem valószínű, hogy bemegyek. Régebben jártam már ilyen helyen és nem volt jó tapasztalatom, és őszintén egy kicsit cikinek is éreztem.
2009. júl. 15. 17:26
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

engem inkább az zavar ha márkamániás, de az nagyon!

minek vmiért 3x annyit fizetni, csak mert bele van hímezve például egy pipa?

2009. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tök mindegy mit hord a Párom. Ha nagyon öreges cuccokat akar venni (pl egyszer egy furcsa mintás kardigánt vett) akkor finoman szólok neki, hogy lehet, hogy nem épp a legelőnyösebb. De hogy márkásat hord-e egyáltalán nem érdekel. Van, hogy a 10 ezres fishbone gatyához felvesz egy 500Ft-os kínainál vett sima pólót. Úgy is istenien tud festeni!

Nálam ez ugyanígy van. Van hogy kínainál vett cuccal kombinálok márkás és drága cuccokat. Gáz? Engem nem zavar. Jól érzem benne magam, és ez a lényeg.

2009. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

ne aggódj már emiatt! =)


én már voltam fülig szerelmes egy olyan srácba, aki sima márkátlan egyszínű felsőket hordott, és szakast cipzárú gatyát, merthogy kiszakadt, és hogy nemtud vele mitketdeni. :D


na és?


annyira édesen viselte azokat a cuccokat is hogy azt már rossz volt nézni ;)


pedig én sem vetem meg a drága márkás ruuhákat, és én is rosszul érzem magam a márkátlanokban (bár ez nem fordul olyan soxor elő)


ilyen rosszul alakult ki az értékrendünk. :(


de nem vetem meg őket, az a lényeg te drága.

2009. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!