Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Égő az ha egy lány fiú felsőt...

Égő az ha egy lány fiú felsőt vesz fel?

Figyelt kérdés

Bátyámnak van 2 cipzáros pulóvere. Nem az a legfiúsabb. Egyik fehér másik fekete kapucnis és az eleje kockás. Vékony pulóver. Felvettem és nagyon kényelmes volt és tetszett. Felmerjem venni utcára, vagy égő?

14/L


2012. júl. 23. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan vedd fel, énis szoktam a tesom pulcsiját hordani. Miért, ha pasik hordhatnak szoknyát :D, nem?
2012. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán, pláne, ha nem látszik rajta. Fordított esetben (fiú lány felsőt hord) gáz lenne
2012. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem égő, általában a csajoknál semmi nem kivetendő.

Ha két csaj a buliban csókolózik még akkor sem könyvelik el őket lez-binek. Persze ha egy pasi csak véletlen is végig simítja a másik arcát, akkor az már vérbu-zi.


De tényleg nincs gond a pasi ruhákkal, a csajom is mindig felveszi a cuccaimat és baromi jól néz ki bennük, egy férfi ingen is nagyon szexi.

2012. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én pólók közül sose női fazonút, hanem unisex típusút hordok :D pulcsival ugyanez :D nadrág: kifejezetten fiúnadrág... és ez az átlag viseletem (többnyire) mindenhol... csak nyugodtan, ha tetszik...

14/l

2012. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz :D

én csajos típus vagyok, de néha veszek férfi pólót, csak úgy magamnak :)

2012. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vedd föl utcára.

Van egy lány az osztályban aki direkt vesz fel ilyen pulcsikat... hát mit ne mondjak kicsit se elegáns.:S

2012. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy csomó 14 év alatti fiún látni szoknyát, akkor Te nyugodtan felveheted a pulóvert. Nem érő.
2012. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán felveheted... én a 2 évvel fiatalabb öcsém melegítőit és pulcsijait szoktam hordani.
2012. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!