Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy lány tud jól...

Szerintetek egy lány tud jól cosplayelni egy Fiú karaktert?

Figyelt kérdés

Soul-ra gondoltam a Soul Eaterből.

Szerintetek nem gáz férfi karaktert cosplayelni?



2012. júl. 23. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz,de akkor biztosan sikeresebb a jelmez,ha egy lány férfiasabb és férfi karaktert cosplayel.vagy éppen a cosplayelt figura kicsit lányosabb.:)
2012. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia szerintem lehdt én még 2010-ben voltam conon és egy lány pont Soulnak öltözött és tök jóra sikerült
2012. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ha 12 vagy, vagy eleve fiús alkat, akkor teljesen működik, de az azért nekem elég fura szokott lenni, mikor nagy csöcsei vannak egy férfinak. :D

Gáznak nem gáz, de azért elég vicces, és komolyan tuti nem tudom venni (már amennyire a cosplayt egyáltalán lehet komolyan venni. :D)

2012. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagy átlagban több fiú karakter van mint lány, teljesen megszokott, hogy lányok cosplayelnek fiú karaktereket :) Persze ezt inkább azok csinálják akiknek nincs olyan nagy melle, szóval viszonylag könnyen eltüntethető :D Meg ugye rövidebb haj.
2012. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy a legjobb egy jelmez, ha a viselője testalkatához, karakteréhez választják. Most hétvégén voltam MondoConon, és hát elég sok volt a röcögő húsú lány mindenféle aligruhában, ezt nem kéne... Voltak viszont teli találat jelmezek is, de ezek kiválasztásához némi önkritika is kell.


A kérdésre: ha fiús alkatod van, kifejezetten kis mellekkel, keskeny csípővel, akkor hajrá! :) Ha nőies, telt lány vagy, akkor viszont ahhoz válassz jelmezt is! :)

2012. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. akkor szerintem "hasznát" veszem annak hogy kis mellem van :D viszont az arcom annyira nem fiús, de sminkel valahogy csak meg lehet oldani :D

Haj meg az úgyis paróka lesz.

Akik szoktak közületek Conokra menni, mennyi idő alatt csináljátok meg a cp-ket? Mikor kezditek el? Őszi Conra akarok menni :D

2012. júl. 23. 15:55
 7/9 anonim válasza:
Ôszi con <3 - szval.. szentem fulljó ötlet, mellesleg tegyél rá, ne mások véleménye érdekeljen, de ha mégis adsz ilyenre, akkor mondom, hogy nem szokták szivlelni ha csaj öltözik pasinak. Nyári conon barátnômmel nagynehezen találtam egy Gokuderát.. s mikor odarohantunk.. " EZ CSAAAAAJ T_T"
2012. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem az őszi lesz az első, és rajtam kívűl még 2 lánynak csinálok kiegészítőket. Jövőhéten szeretnék hozzákezdeni, de elég rá 1 hét is. Ha időd van (nekem nincs ><), akkor elég hozzá 3 nap is. Szerintem egyáltalán nem gáz, ha lány öltözik fiúnak. Az első teljes cosplay tervem, az Uchiha Itachi lesz (és lány vagyok), csak annyi a bajom hogy nagy mellem van >< De mindenttudó barátnőm a fejembe vágott két tanácsot:

- leköti a melleimet (szegény kicsikéiim XDD)

- Bőre csináljam a köpenyt.

Jah és ha soul leszel valószinűleg egy képre készülnöd kell XDD Amúgy most ősszel nem cpzek senkit :) majd jövőre ha kijutok :)

2012. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :D
2012. szept. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!