Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen felsőt hol tudok venni?...

Ilyen felsőt hol tudok venni? Nem baj, hogy lány vagyok?

Figyelt kérdés

[link]

Olyan felsőt keresek ami srácon van és lehetőleg Bp. Örs vezér terén vagy Gödöllőn. Lányok is "felvehetnek" ilyet vagy ez nagyon fiús lenne?


2011. jún. 23. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem unisex, de nem túl nőies. :)
2011. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ne vehetnéd fel. Szerintem piacon is találsz ilyet, de rock-os boltokban biztosan.
2011. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rocker csajon jól állna, de akkor is ha esetleg csak egyik nap gondolsz egyet és felveszed. Szerintem semmi baj nincs ezzel. Rocker boltokban keresd, szerintem csak ott lehet ilyesmiket venni (mmint ilyen, csontvázas, koponyás, csontokkal telis meg ilyenek)
2011. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:)
2011. jún. 23. 23:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg az északi sarkon... Ott vannak biztos ilyen szép fehér felsök! ;-)
2011. jún. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Nem baj, hogy lány vagy.

2. De ha azért kérdezed: nem túl nőies felső.

3. Árkádban ha szétnézel, én biztos, hogy láttam már ilyet, bár most nincs igazán szezonja a pulóvereknek.

2011. jún. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!