Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyelvvizsgára miben menjek?

Nyelvvizsgára miben menjek?

Figyelt kérdés
Augusztus 11-én fogok nyelvvizsgázni, és nem tudom mennyire kell kiöltözni. Arra gondoltam, hogy ha hűvös lesz, akkor egy egyszerű hosszú farmert veszek, egy fekete blézert, és egy egyszerű, csinos magassarkút. Azt viszont nem tudom milyen fölsőt vegyek fel. És arra sincs ötletem, hogy mit vegyek fel, ha meleg lesz, nem tudom, hogy pl. mennyire illetlen rövidnadrágban menni.
2012. júl. 17. 21:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

egyes oktatók így is el vannak ájulva önmaguktól, hogy ők mekkora emberek. aztán meg igazából nagy nullák


amit mondtál kérdező az teljesen jó


abba menj ami kényelmes


ugyanakkor nem baj, ha olyan ruhába mész ami jól áll, és leegáns vagy benne

ehhez jó egy farmer is


igazi vizsgáztatót (aki nem sznob hülye, és nem attól van elájulva, hogy ő most vizsgáztat, simán beeshetsz utcai ruhában is, nem az fogja érdekelni)

2012. júl. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
anyad 3,14csajaba
2012. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is augusztus 11.-én vizsgázom. Ha szabad kérdeznem, Te hol nyelvvizsgázol? Én ha meleg lesz, ha hűvös, egy fekete selyemnadrágban megyek, fehér felsőben meg egy fekete lapostalpú topánkában, mert nem szeretem a magassarkút.
2012. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én Gödöllőn. Szoknyából a combközépig érő túl rövid? Nem nagyon vannak ünneplő ruháim, ami van, az is inkább hűvös időre jó :/
2012. aug. 6. 16:11
 15/17 anonim ***** válasza:
A combközépig érő teljesen jó, általában ilyen hosszúságúak az ünneplő szoknyák.
2012. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én ECL nyelvvizsgán voltam kb. 2 hónapja, akkor is nagyon meleg volt. Felvettem egy fekete pólót, csipkeharisnyát, rövid szoknyát, meg egy balerinacipőt és kész. (: nem kell túlbonyolítani...
2012. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem sántikál ez? : Inkább szoknyába menj, az elegánsabb. Májusban a fiam volt angol nyelvvizsgán és ő fehér blúzba és fekete szoknyába ment.


:")

2013. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!