Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyelvvizsgára miben menjek?

Nyelvvizsgára miben menjek?

Figyelt kérdés
Augusztus 11-én fogok nyelvvizsgázni, és nem tudom mennyire kell kiöltözni. Arra gondoltam, hogy ha hűvös lesz, akkor egy egyszerű hosszú farmert veszek, egy fekete blézert, és egy egyszerű, csinos magassarkút. Azt viszont nem tudom milyen fölsőt vegyek fel. És arra sincs ötletem, hogy mit vegyek fel, ha meleg lesz, nem tudom, hogy pl. mennyire illetlen rövidnadrágban menni.
2012. júl. 17. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam nyelvvizsgázni, mindig azt mondták, hogy valami egyszerű, mintáktól, csipkéktől stb.-től mentes fehér blúzt vegyünk fel, szintén hasonló fekete nadrággal.

A vizsgáztatók ugyanis szeretnek cseverészni mindenféléről, és esetleg a ruházatoddal kapcsolatban kérdezhetnek valamit, amire nem tudsz válaszolni.

Szerintem ne menj rövidnadrágban, se túl magas sarkú cipőben.

2012. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem túl magas a sarka, kb. 6 centi.

Viszont a hosszú fekete nadrágomat nem szeretem, kényelmetlen, és nem szeretnék olyanban menni amiben amúgy is feszengek. Sima farmer nem jó?

2012. júl. 17. 21:57
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyébként Telc-re megyek, középfokú angol, és én úgy olvastam, hogy itt a vizsgáztatók nem kérdeznek/mondanak semmit.
2012. júl. 17. 21:58
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, azt a fajtát nem ismerem. Én ORIGO-son voltam és ott még a gulyásleves receptjét is el kellett mondanom :S
2012. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Rövidnadrág v. farmer nyelvvizsgára? Ez vicc?

Ez azért nem semmi! Hová jutottunk? Ezek után nem is tudom, miért csodálkozom azon, hogy a legtöbb lány rövidgatyában van nyáron, később meg (szakadt) farmerben + tornacipőben, ha még egy ilyen alkalomra se tudnak normálisan felöltözni!!

21/f

2012. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Inkább szoknyába menj, az elegánsabb. Májusban a fiam volt angol nyelvvizsgán és ő fehér blúzba és fekete szoknyába ment.
2012. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
kedves 22:26os! Én is úgy gondoltam, hogy rövidnadrágban nem illik, ezért kértem tanácsot! Erre való az oldal. Én úgy gondoltam a farmer megfelelő, de azért megkérdeztem. Miután többen azt mondják, hogy nem, nyilván nem fogok abban menni. Egyébként azért tettem fel a kérdést, mert az ismerőseim nagy része sima utcai ruhában ment nyelvvizsgázni, de azt én se gondolom megfelelőnek.
2012. júl. 17. 23:19
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt viszont nem értem, mi a gondod azzal, hogy nyáron rövidnadrágot hordanak.
2012. júl. 17. 23:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ha arrogáns voltam! Ez csak egy vélemény volt.
2012. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az 5-ös egy vicc

egy nyomorult nyelvizsgára miért kellene kiöltözni

ne röhögtess már

2012. júl. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!