Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen magassarkú hány...

Egy ilyen magassarkú hány éves kortól "ajánlott"?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, nem korfüggő, de mégis.. Mikortól nem számít "gáznak"? :)


És ha már magassarkúk: lányok, nektek milyen magassarkúk tetszenek? Linkeljetek! :)



2012. júl. 14. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
15 leszek nemsokára és van egy ilyen típusú fekete magassarkúm, de csak alkalmakra hordom, nem mindennapi használatra kell gondolni.
2012. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért ilyen gátlásosak az emberek hogy nem hordanának platform cipőt 17 éves kor alatt??? Istenem és simán javaslom akar egy 15 évesnek is ha tetszik neki had hordja... amúgy meg nagyon is kényelmes. Aki soha nem próbálta az ne is akarja ellenezni..:S
2012. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nem az hogy gátlásos lennék, de én még korainak tartom a 16 évemhez azt, hogy egy 13-15 centis (mert ezek biztos vannak ilyen magasak...) magassarkúm legyen. :) nem késtem le semmiről.. :)
2012. júl. 15. 19:41
 14/14 anonim ***** válasza:
17
2012. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!