Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves kortól ajánlott a...

Hány éves kortól ajánlott a magassarkú?

Figyelt kérdés
15 vagyok,és már egyre több lánynak van körülöttem magassarkúja.A barátnőim 14 évesek,és nagyrészük már abba jár.Nem vagyok elkésve? Nem nagyon akarok ilyen topogós..nemtom mi lenni.Inkább a tornacipő..csak..nemtom vhogy nem akarom h kimaradjon az életemből,de még egyenlőre hanyagolom.Ti mikor húztatok magatokra először?
2010. febr. 13. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valahogy úgy a 'normális', ha a giminél előbb nem veszel fel magassarkút, max. a 8-as ballagásra. Utánna 9.-10.-ben nyugdtan hordhatsz ünnepségeken, különleges alkalmakkor, de szerintem ilyenkor sem kell 10cm-es tűsarkút felvenni egyből. Esetleg tavaszra beszerezhetsz egy törpesarkú, pár centis cipőcskét, amit váltogathatsz a tornacipővel. Ha elmúltál 16 hordhatsz 'vadabb' példányokat is, persze nem hétköznap, de pl. a plattformos magassarkúk szerintem 18 év felett mutatnak igazán jól egy nőn. Szóval szerintem sehonnan sem vagy elkésve. Haladj a saját tempódban, nem kell feltétlenül másokat utánozni.
2010. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én most 8.-os vagyok, 14 éves..nekem csak két magassarkúm van

egy 6 cm-es csizma meg egy 7 cm-es papucs..

2010. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is nyolcadikos vagyok,de még eddig csak egy elég kicsi sarkú,és elég nyomi cipőt vettünk,azt is esküvőre.Anya azt mondta,h azt vegyem majd fel ballagásra,de olyan..otromba...
2010. febr. 13. 14:52
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Azt vedd fel, amiben jól érzed magad, van, aki egész életében nem hord, attól még lehet nőies.

Én 15 évesen vettem fel először, egy darabig hordtam, de aztán rájöttem, hogy az acélbetkós bakancs jobb :D

2010. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagyok, de hétköznapokon szinte sosem hordok magassarkút. Igaz nem is torna cipőt hordok, hanem nőcis lapostalpú cipőket, ilyenkor télen hosszú száríú lapos csizmát, nyáron szoktam max 4-5 cm-es papucsokat hordani.

Persze, ha bulizni megyek pl. akkor jövet bármikor a magassarkú.

Szóval szerintem nem késtél le semmiről, pár éve még ez volt a természetes ahogy te gondolod, nem értem miért erőlteti a sok 14-15 éves már a magassarkút.

Nem feltétlenül attól lesz nőies egy nő, lapostalpúba is léteznek csini darabok.

2010. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát én 13 vok és már hordok magassarkú csizmát igaz nem kell hogy 10 cm legyen a sarka...
2010. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18 év előtt én nem ajánlanám, a tested most fejlődik, nagyok a változások, a magassarkú meg torzítja a testet, bárhol utána nézhetsz..nem jó a gerincnek, a belső szerveknek stb. szóval várj még, ha csajosabb akarsz lenni nem föltétlen a magassarkú a megoldás :)
2010. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ok,köszi!:) Akkor még maradok a tornacipőnél!:)
2010. febr. 14. 12:04
 9/13 anonim válasza:
bocsi, de fura a kérdés: ajánlott??? senki nem ajánlgatja neked... olyan cipőt hordj amit szeretsz és amiben jól érzed magad. Fogod majd érezni, hogy mikor akarsz mosmtár magassarkúban járni, de nekem van olyan ismerősöm(25) akin életében nem volt 3 centinél magasabb sarkú cipő... (természetesen lány :))
2010. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14/L vagyok, nyolcadikos. Alkalmakra (de tényleg minden alkalmat kihasználok =)) 6-8 centis magassarkút szoktam hordani. Egyébként sem kell szerintem idősebb korban sem minden nap ugyanolyan típusú cipőben járni.
2010. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!