Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyaraláson sokat fogunk majd...

Nyaraláson sokat fogunk majd sétálni, milyen cipőt ajánlotok ilyen időre?

Figyelt kérdés

olyan kellene ami kényelmes de csinos is és nem megfizethetetlen

17/L


2012. júl. 11. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
balerina cipő vagy most láttam a new yorkerbe egy nagyon könnyű vászon cipőt aminek vékony talpa van rózsaszín és kék színbe kapható 1500 ft. rögötn meg is vettem és télleg nagyon kényelmes!!:)
2012. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sportos, túraszandált ajánlanék, én is olyant hordok. Bár az nem igazán csinos, elegáns, de ha csak sétára kell, akkor arra tökéletes.
2012. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a kettő ritkán jár együtt,hosszú sétákra nem ajánlanám a balerinát,sarut,vagy papucsot főleg ha beton úton sétáltok.Inkább valami egyszerűbb sportcipő,vagy ha mindenképpen csinos akarsz lenni akkor egy alacsony telitalpú cipellő amelyik tartja a bokádat.

A papírvastagságú cipő jól néz ki és praktikus,de csak rövidtávon olyan hűdenagyon kényelmes,inkább akkor legyen picit emeltebb.

2012. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok sétához valami csinosabb sportcipőt vagy vászoncipőt.

Bár lehet hogy az én lábamban van a hiba, de a balerinától tiszta hólyagos a lábam. :(

2012. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát... tescóban én vettem egy papucsot, tök egysezrűen néz ki, inkább mint egy strandpapucs. de nagyon csini. olyan szivacsszerű anyagból van, viszont ha bármilyen egyujjast választasz, akkor vedd meg 1 héttel előtte és járkálj benne, nehogy nyaraláson törje fel a lábujjköztedet :D
2012. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maszkalj mezítláb :-)
2012. júl. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! a vászoncipő és sportcipő azért nem játszik, mert ahova megyünk ott nagyon meleg lesz, szóval mindenféleképpen valami nyitott kellene
2012. júl. 12. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!