Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon kicsik a melleim....

Nagyon kicsik a melleim. Milyen fürdőruhát ajánlotok idén nyárra?

Figyelt kérdés
Ha lehet linkeljetek képeket lécccci.
2012. jún. 27. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amit ne:


[link]


ilyet. Nekem is csak 80B-s a mellem,de az ilyen csak takarós bikini szörnyen áll,ilyet semmiképp.

Én ilyet szoktam,amibe van merevítő,tehát ad formát a mellnek mint egy melltartó:


[link]


az ilyen nyakbakötős nagyon jó,megemeli a mellet. Az a legjobb ha van benne beépített szivacs.


itt is van ugyanolyan fazon:


[link]


[link]


ez is jó nagyon.


Pántnéküliket is láttam ,de arról nincs tapasztalatom,és nem is lesz,nem kockáztatok hátha csúszkál.

2012. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy nyakbakötős, vagy pántnélküli legyen, igaz, ezeket általában nagy mellűeken zsoktuk látni, de rajtuk gusztustalan. A mellrésznél legyen nagy mintás, színes, csicsás, mert ezek nagyítják a mellet.

[link]

Az előző linkelőnél nézheted aképeket. Különböző oldalakról kimásolva:


"Kis mellű hölgyek számos előnyös darab közül választhatnak. Előnyös számukra pl. a pánt nélküli középen redőzött bikinik. A nagy minták, fodrok segítségével nagyobbnak tűnhet a felsőrészetek. A kis mellű lányok nagy örömére fürdőruhában is találtok számos olyan darabot amelyek felsője push-up-os, szivacsbetéttel ellátott. Amit viszont semmiképp ne válasszatok az a háromszög fazon, ugyanis ettől még laposabbnak fogtok tűnni. "

" http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

"kisebb normál nagyobb

Címoldal / Szépség és divat

A tökéletes fürdőruha

Strand: a legtöbb nő e szó hallatára pánikba esik. Tippjeinkből megtudhatod milyen fürdőruhát válassz, hogy a legjobb formádat hozhasd!

Szerző: Magdus Erna

Forrás: Femina.hu

2007.07.06.

102

hirdetés


A nyár talán legstresszesebb vásárlása, amikor megpróbálod kiválasztani a megfelelő fürdőruhát. Vannak, akiknek ez nem okoz fejfájást, de sokan készülnek a nyárra egy kis edzéssel, vagy narancsbőr elleni krémmel.


A válogatásnál mégis úgy érezheted, hogy nem találod azt a darabot, amiben igazán jól érzed magad: nem buggyan ki semmi és takar a problémás területeken. Tippjeink segítenek, hogy milyen darabokat vigyél be a próbafülkébe!

Fontos teendők most

Borotvák »

Önbarnítók »

Testradírok »

Divatszínek »

Házi pedikür »

Szőrtelenítés »

Cicifeszesítők »

Izzadásgátlók »

Fürdőruha kiválasztása


* A színes, hajad és bőröd tónusával, harmonizáló fürdőruhával nem nyúlhatsz mellé! A hangsúlyos mintákkal azonban vigyázz, mert erősítenek!

* Válassz egyéniségednek és korodnak megfelelő dresszt: az unokádat ne tangás bikiniben vigyük strandra, és a vakáció első pancsolásához se egyberészes fekete fürdőruhát válassz.

* És a legfontosabb: hangsúlyozd előnyös testrészeidet!


Testalkat és fürdőruha - buktatók és előnyös választások

Széles váll


Minden jóban van valami rossz. Ha komoly sportolói múlttal rendelkezel, bár lehet hogy zsírpárnáid nincsenek, de a széles váll és hát problémát jelenthet. Ebben az esetben kerüld a pánt nélküli felső részeket, és a klasszikus, oldalt széles pántos típust is. Válaszd inkább a nyakba kötős fazont!


Kis mell


Az idei fürdőruha divat az A - kosaras melltartóval rendelkező hölgyeknek kedvez! A retro-mánia jegyében futó pánt nélküli vagy a középen megkötős, redőzött felsőrészek amellett, hogy nagyon trendik, erősítenek is. A strand „kis feketéje” még mindig a push-up melltartó, viszont szivacs nélküli háromszög felsővel ne próbálkozz!"

"Mentőöved a háromszög alakú melltartó. Felejtsd el a szivacsos, vagy push up melltartókat, mert kényelmetlenek és nehezen száradnak. Nagyon divatosak a nagy, színes virágmintás fürdőruha modellek, tehát válassz minél egzotikusabbat. Ha csíkosat szeretnél, akkor vigyázz arra, hogy a csíkok vízszintesek legyenek. Hogy optikai nagyítást kelts, válaszd a díszített melltartókat. Így nyersz legalább 2-3 cm-t. Minél kivágottabb a melltartó, annál jobb! Válaszd a világos színeket – „nagyobb” hatást keltenek!"

2012. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Idén ez lesz haltalmas divat.Én is ilyet vettem és mivel fodros, emeli a melled.



[link]



Szerintem amiket az első linkelt nagyon csúnyák. Fazonra.......

2012. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ilyesmi. Mindegy milyen csak ne legyen háromszög. Az nagyon divatja múlt.

2012. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves 4.

Az első vagyok.

Azért linkeltem be, mert nem hiszem el, hogy a kérdező nem tudja használni a google-t. Ha neki kell a bikini, akkor keressen ő is. Persze ajánlhatunk mi is.

2012. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. tudom használni a google-t, csak mások véleményére voltam kiváncsi...
2012. jún. 27. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:
bocs nem rád gondoltam.Rosszul írtam. A második válaszolónak a linkjei csúnyák
2012. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:) Semmi gond
2012. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!