Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon kicsik a melleim....

Nagyon kicsik a melleim. Milyen fürdőruhát ajánlotok idén nyárra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól fognak állni a pánt nélküli modellek. Ha esetleg szeretnéd optikailag kicsit növelni, akkor válassz fodros, nagy mintás, feltűnő színűt.
2012. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 M.Kata ***** válasza:
fogadd meg az előző író tanácsát :) a fodrok erősítenek,pánt nélküli előnyös.utóbbiban még szépen is barnulsz :)
2012. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Abszolút kis méretű mellre vannak a pánt nélküli illetve nyakban megkötős középről jövő madzaggal, top szerű, de középen összehúzott modellek. Ez utóbbira figyelj (középen legyen összehúzott) és arra, hogy ráncok is legyenek benne. Nagyon örülök, hogy idén tudtam ilyet venni végre magamnak, eddig a normál bikini fazont hordtam, de ez sokkal jobb és tényleg, mitnha lenne mellem :D szóval ilyet vegyél és a szín sem mindegy: a világos szélesít, a sötéteket kerüld!
2012. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
feketét semmiképp! nekem fekete pántnélkülim van, de a színe miatt nem segít sokat :/
2012. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. nagyon tetszenek a pánt nélküli fürdőruhák, de félek hogy úszás közben lecsúszik rólam. de igyekszem majd olyat venni ami pánt nélküli, mintás, és fodros is egyben :D
2012. jún. 27. 09:24
 7/8 anonim ***** válasza:
A fazon a lényeg, onnantól nem baj, ha van rajta pánt, az enyémen is van 2oldalról nyakban megkötős, de a fazonja olyan, mint a pánt nélkülieknek! Az enyémnek is lecsatolható a pántja, de nem veszem le, mert én is félek, hogy elhagyom :) Én egyébként 1-2 hónapja vettem egy Takko fashion butikban (nem tudom nálatok van-e).
2012. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyesmi fazon is jól állna, mert szivacs is van benne és megemeli a mellet (ún. balconette fazon). Pl. ez: [link]
2012. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!