Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre milyen ruhában menjek?

Esküvőre milyen ruhában menjek?

Figyelt kérdés

Nem ismerem a házasulandókat, barátom távolabbi rokonai. A tágabb családnak most leszek bemutatva, és szeretnék jó benyomást kelteni. Közel átlagos alakom van (ami alatt nem azt értem, hogy jó, hanem hogy sem 300 kg nem vagyok, sem négylábú törpe) kis mellekkel, és nem tudom, miben szokás / illik mostanában vidéki kisvárosokban esküvőre menni. A barátom öltöny-nyakkendőt vesz fel, úgyhogy nekem is elegánsan kellene kinéznem. Koktélruha a megszokott ilyenkor? Vagy inkább hosszú szoknyás, fűzős felsős kisestélyi?

Külön hálás lennék, ha linkelnétek képeket is!

Előre is köszi.


2012. júl. 11. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
rövidnadrág+poló.
2012. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy elegáns maxiruha és egy magassarkú szandi és akkor elágáns is lesz és nyárias is.
2012. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Timi te vagy az??
2012. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Timi, de reméljük, ő is csinos lesz :D

2., neked köszönöm.

Másoktól ötlet, javaslat, meglátás? Link?

Köszönet :)

2012. júl. 11. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
nincs is Timi ismerősöm haggyál már xD csak lemaradt a röhögős fej xDDD am elsőnek Janit akartam írni xD de lány névből azzonal a Timi jutott eszembe nem tom mér xDDD
2012. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha csinos lábad van, mehet a koktélruha, ha nem annyira, akkor inkább maxi. Pl. a westendben hatalmas a választék alkalmi ruhákból, én is ott találtam egy tökéletes darabot, pedig nem is nekem mentünk ruhát venni. Annyi a lényeg, hogy ne legyen túl feltűnő, ne akard túlöltözni a menyasszonyt, és ne higgyenek koszorúslánynak. És természetesen kerüld a fehéret meg a pirosat.
2012. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi. Ráhibáztál a lényegre, ugyanis szerintem marha ronda lábam van :D A barátomnak viszont tetszik, és ő nem szereti a hosszú szoknyákat egyébként sem. Úgyhogy ez a dilemma egyik része. Én úgyis feszengeni fogok a sok idegen között, legalább ő érezze úgy, hogy büszke lehet arra, ahogy felöltöztem :)
2012. júl. 14. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!