Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 3 hét múlva megyünk esküvőre....

3 hét múlva megyünk esküvőre. Milyen ruhában illik megjelenni?

Figyelt kérdés
Halásznadrág, felsővel+boleró összeállításra gondoltam. Linkelnétek be képeket? 27 éves kicsit erősebb testalkatú, de nem molett 5 hónapos kislány anyukája
2010. jún. 19. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A fekete temetésre való, a fehéret hagyd meg a menyasszonynak. Minden más rendben van. Ha templomi is lesz, akkor térdet, vállat takaró ruha illik.
2010. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Kit érdekel hogy a kislányod kicsit erősebb testalkatú, de nem molett, ha rád keresünk ruhát? Amúgy nadrág esküvőre? Hát.
2010. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 2 hét múlva megyek esküvőre,de én egy dögös fekete ruhában.(és nem gyászos)Nem vagyok egy vézna típus,de találtam olyan fazont ami jól áll.Szóval inkább ruha,vagy szoknya.
2010. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
hát ne haragudj de a halásznadrág valami szörnyen közönséges esküvőre, ennyi erővel forrónadrágba is mehetnél! Nem beszélve arról, hogy már több éve ki is ment a divatból. Ha mindenképp nadrágba szeretnél menni vegyél fel valami egyenes szabású szövetnadrágot egy csini magassarkúval. A felső boleróval jól hangzik
2010. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Azt nem írtad,hogy hol vagy erősebb.

Ha körte típus vagy,akkor comb,popsi,csípő részen vagy erősebb.Egy A vonalú ruha,szoknya előnyös lenne neked,mert az eltakarja az erősebb részeket,optikailag karcsúsít.Ilyesmi ruha jó lenne szerintem:

[link]

[link]

[link]

[link]

Szoknya:

[link]

[link]

[link]

[link]

Inkább egy színű szoknyát ajánlok,vmi mintás felsővel,ugyanis a minták a felső testedre vonzzák a tekinteteket,ezzel is vékonyítva az alsó részt.Egy magas sarkúval nagyon csini leszel:)

Ha alma alkatú vagy,derék tájékon vagy erősebb,és nagy melleid vannak a terhesség miatt,akkor tunika fazonú ruhát,felsőt ajánlok,ami mell alatt húzott:)

2010. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

10:03 vagyok

Ami a színeket illeti,szerintem vmi sötétebb színt válassz,de nem muszáj a fekete.Esetleg egy fekete szoknya,egy élénk mintás felsővel.Vagy sötét bordó,sötét kék,zöld egyberuha:)

2010. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

kedves 09:17es! nem a kislánya a molett,hanem ő. kéne kicsit gyakorolnod a szövegértést..


szerintem egy egyszerű alkalmi fekete nadrággal egy blúz is megfelelő. vagy csinosabb felső. akár ez is: [link]

2010. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nagyon jó a szövegértésem, a kérdező nem tud fogalmazni. Ő azt állította, hogy a kislány kicsit erősebb testalkatú, de nem molett.
2010. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem a kérdező tud rosszul fogalmazni, hanem veled van a baj, mert te vagy az egyetlen aki nem értette meg a kérdést.

(Mellesleg egy 5 hónapos babára nem mondja senki, hogy molett......).

A molett és az 5 hónapos szavak közé elférne egy vessző, talán úgy jobban hangzana.


Egy pánt nélküli világos színű ruhát javaslok (akár mintásat), ami mell alatt szűkített, lefelé bővül és kb. térdig ér.

Bolerot vehetsz fel hozzá természetesen.


[link]

2010. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen én is megértettem, melyik jelző kire vonatkozik, de a kérdező akkor is rosszul írta, és erre próbáltam humoros formában felhívni a figyelmet. De okoskodhatsz még, akkor is nekem lesz igazam. Magyar nyelvtan az ilyen.
2010. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!