Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre milyen ruhában illik...

Esküvőre milyen ruhában illik megjelenni?

Figyelt kérdés
(Májusi esküvőre és 160cm egy gyermekes anyukára kellene ötlet)
2010. febr. 1. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

amit ne: fekete, fehér, piros, sárga ezeket nem illik

ami szerintem szép: kék, barna, lila, zöld és lehet koktélruha is, akkor már meleg szokott lenni :)

vagy a klasszikus sötétkék/barna hosszúnadrág és valamilyen blúz, szerintem kosztümöt ne vegyél fel és mindenképpen vigyél váltócipőt, ha magassarkúban mész :)

2010. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az attól függ mennyire lesz ,,nagyzolós "esküvő. bocs nem tudtam máshogy fogalmazni.

de sztemm egy csinos ruha mindnefélére elmegy

ne fehér és ne fekete legyen


pl:

[link]

[link]

2010. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de ezek jól állnak egy alacsony termetnekis?
2010. febr. 3. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
IGEN FEHÉRET SEMMIKÉPPEN SE! KICSI TERMETED VAN ÉN 164 CM VAGYOK HA EZ VIGASZTAL:) MONDJUK HA KICSI A MELLED MINTA LEGYEN A MELL RÉSZÉN,ÉS A RUHA PONT HOGY A TÉRDET EL TAKARJA MERT AZ TUDOMÁSOM SZERINT HOSSZÍTJA A LÁBAD MAGASARKÚ EZ ALAP, HA NEM SZERETED AKKOR TELITALPÚ MAGASSARKÚ, AZ IS JÓL ÁLLHAT.JÓ BULIZÁST
2010. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!