Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködnek?

Hogyan öltözködnek?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy Angliában a tinilányok általában felkapnak egy leggingset valami toppal,és pulcsival és UGGS cipőt/balerinacipőt/gumicsizmát párosítanak hozzá.

Egyik ismerősöm,aki évekig élt kint Amerikában azt mesélte,hogy ott a nők annyira nem foglalkoznak a divattal. Például csak felkapnak egy farmert meg egy felsőt,a hajukat legtöbbször lófarokba kötik,és nem igazán göndörítik vasalják.

Ez igaz? Mit tudtuk az angolok és amerikaiak öltözködéséről,szokásairól? Ha jártatok kint,mit tapasztaltatok?:)


2012. júl. 9. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én Amerikárol tudok nyilatkozni. tényleg nem törödnak annnyit a divattal.
2012. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan mint itt hogy mindenki ebben vagy abban jár. Tul sok ember van ahhoz. és nem néznek hülyének akkor sem ha pizsiben mennél ki. Nem mutogatnak rá és nem néznek meg. A kedvencem az amikor a kiskosztümben mennek be az irodába dolgozni edzö cipöben. Tök igazuk van hogy nem fognak szenvedni a köröm cipövel a busz után rohanva hanem bent átveszik a szép cipöt.
2012. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1.-2. válaszolónak igaza van :) Szerintem jobb ami ott van ilyen szempontból, mert mindenki kialakíthatja saját magát, nem az van mint nálunk, hogy a buszon utazó 15 lányból 13 egyforma (pl. minden lánynak "fürdőskontya" van, tudjátok, az a feltekerem mintha fürödni mennék).

Az irodában tényleg edzőcipő van rajtuk, rá is kérdeztünk hogy van-e ennek oka, amikor kiküldetésben voltam New Yorkban pár hetet, és azt mondták, hogy a WTC óta van így legtöbbeknél, ugyanis ha gáz van, gyorsabban tudnak menekülni, mint elegáns irodista cipőben.


LÁttam egyszer a Starbucks-ban egy 50 körüli nőt, angolos tweed kosztüm volt rajta, rózsaszín mintás gyerekzokni, és csillogó piros magassarkú. Senki rá sem pillantott....mert ott természetes, hogy azt veszel fel, amit szeretnél, a kutya nem fog kinézni. Míg Magyarországon egy fiatal lányt halálra cikiznek, ha nem halszálka fonata van vagy fürdőskontya, shorttal, vagy leggings és tunika párosítással. Ott nem várják el, hogy az emberek egyencuccban legyenek. Oké, persze mindennak van határa, pl. a fent említett nőci kicsit túllőtt a célon, de azért jó, hogy mindenki szíve joga szerint öltözik.

2012. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sweetsugar ***** válasza:
Angliában tényleg nagyon sokat választják a leggings top kombinációt:)
2012. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)) Még nyugodtan jöhetnek.:)
2012. júl. 9. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!