Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alakúak vagytok lányok?...

Milyen alakúak vagytok lányok? (körte, homokóra. )

Figyelt kérdés

derék-csípőtök mennyi ?:)

csak érdeklődöm ki milyen és hogy van megelégedve magával!:)


2012. júl. 6. 20:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Létezik Y alkat. Másnéven fordított háromszög.
2012. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Homokóra.

90-69-95

170 cm/57 kg


Háát, van amikor elégedett vagyok, van mikor nem. Hangulatfüggő. De összességében, lehetne rosszabb is... Szóval, igen, elégedett.


18/L

2012. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Körte vagyok sajnos.

Mell: 82

Csípő: 65

Derék: 85

Comb: 55 :S

2012. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Homokóra. Vékony lábak, széles csípő, vékony derék, közepes mellek. Meg vagyok elégedve az alakommal. Számszerűen nem tudom, még nem mértem le magam.
2012. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
homokóra, és jujj, hát én nem szeretem. :D Derekam 61 cm, csípőm 91. De valahogy a lábaim nagyon félresikerültek.. :(
2012. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok olyan vékony, most speciel banán vagyok, azaz a vállam olyasmi széles mint a csípőm, azonban a derekam nem karcsú és a combom is vastag. Viszont ha lefogynék, homokóra féleség lennék, nálunk a nők (nővérem, anya) olyasmi alakúak, hogy a válluk kicsit szélesebb mint a csípőjük, de karcsú derekuk van és vékony lábuk.
2016. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!