Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok ügyes varrónőt Budapest...

Tudtok ügyes varrónőt Budapesten, aki csinál menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés

Évek óta van egy álomruhám, de sehol sem találtam még olyat, ami igazán hasonlítana rá, így már nem akarom tovább húzni az időt, inkább megvarratnám. Arra gondoltam, hogy az is jó lehet, ha a leginkább hasonlót megvesszük és egy gyakorlott varrónővel kép alapján hozzárakatom, ami még hiányzik a ruháról. (Pl. egy kis plusz anyag vagy vállpánt, strasszok) Nem szeretném viszont olyanra bízni, aki horribilis összegért és/vagy hosszú hónapokig dolgozna rajta, és persze ha nem tudom, tényleg csinált-e már sokszor ilyet és azt milyen szépen, nem mernék belemenni. Legjobb barátnőmnek elrontották a ruháját és már nincs idő visszaküldeni -én nem szeretnék így járni. Ő nem nézett eléggé utána.

Ezért örülnék, ha lenne valami támpont, lehetne tudni, mire számítsak.

Előre is köszi!



2012. júl. 5. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


nézd hogy milyen

2012. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most közülük kire gondolsz?:) Melyikőjükkel kapcsolatban van tapasztalatod?
2012. júl. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!