Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudok jó árok menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok jó árok menyasszonyi ruhát venni vagy kölcsönözni? (Budapesten)

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milady szalont csak ajánlani tudom,(körúton van)kedvesen kiszolgálnak,nagy a kínálat(pedig válogatos vagyok)....nekem egy 100.000ft-os ruha volt az álmom és édesanyám lealkudta 80.000ftra mert mondtuk,hogy maximum ennyit tudunk ruhára költeni
2012. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ázsia Centerben a földszinten van egy esküvői ruhákat is áruló üzlet. Tavaly 40 ezer körül lehetett már venni gyönyörű ruhákat. (Viszont az emeleti szalont már nem ajánlom.)
2012. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És a 4-6-os villamos vonalán a Mechwart tér közelében van egy túri, ahol árulnak menyasszonyi ruhákat, és vannak köztük szépek! Amit én lecsekkoltam az 25 ezer volt.
2012. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

vaterán is lehet szépeket kifogni



[link]

[link]

2012. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az az első, a Vaterán, gyönyörű, és nem is drága.
2012. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is a milady szalonban vettem a ruhát :) szép volt, de annyira azért nem olcsó :) viszont tényleg nagy a választék. a molettszalont ajánlom még, a nevével ellentétben nem csak moletteknek van ruha, a korália szalont és az araonline ruháit. Igaz, csak megvételre van ruha, de 40-től kezdődnek a ruhák, 80-nál drágábban nem láttam, és azt még el is adhatod. :)
2012. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 jersey-69 ***** válasza:

Szia!

Az ara online-t én is ajánlanám, nekem onnan volt, egy drágábbat választottam, ez volt 60.000 Ft, de van már 40-ért is csudiszép :)

2012. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Mirmy szalonban megkérdezte, mennyit szánok a ruhára. MOndtam hogy max 60. Azt válaszolta, rendben, akkor legyen 60, válasszak. És választottam magamnak egy álomszép ruhát :)
2012. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én az Araonline-t ajánlom, az én ruhám onnan van, 70ezer volt, gyönyörű! A szalon Pomázon van, HÉV-vel könnyen elérhető.
2012. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, én a 17. kerületi Pesti úti szalonban kölcsönöztem.

Gyönyörű is volt, és a hölgy is egy tünemény! Én 4 hónapos terhes voltam, és elkeseredetten kerestem fel ezt a szalont, miután már koppantam pár helyen (pl. nem szabják rám, mit képzelek, meg hogy én csak ezt a fajtát vehetem fel, stb. kedves megjegyzéseket kaptam.)

Itt a hölgytől megkérdeztem, hogy melyik ruhák jöhetnének számításba. Azt mondta, bármelyiket rám szabja!

Így is lett, az elsőt rámszabta, amit választottam, beleszerettem, és 20 ezer forint volt. 3 napra megkaptam. És mindenki szerint gyönyörű volt!

2012. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!