Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti a helyemben megvenn...

Lányok, ti a helyemben megvennétek?

Figyelt kérdés
Nézegettem a neten szandálokat és találtam egyet, ami nagyon-nagyon megtetszett, illene is a ruhatáramhoz. Annyi a gond vele, hogy suliban egy évvel idősebb lánynak is ugyanilyet láttam múltkor a lábán, csak sötét színűben. Én fehéret szeretnék venni, mert az jobban tetszik nekem. Ti megvennétek a helyemben? A szandál az egy "kényes" téma nálam, mert nagyon ritkán van az, hogy igazán tetszik egy darab. Most ez tetszik, és ha nem veszem meg, akkor tudom, hogy bánni fogom.. Titeket zavarna az, hogyha egy fiatalabb csaj lábán (akit nem ismertek) láttok egy ugyanolyan szandált, amilyen nektek van csak más színűben?
2012. júl. 3. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jézusom ez indok lehet bármikor is? :O

Én lány vagyok, de nem izgat, ha egy másiknak ugyanolyanja van... :/ Elég bizarr lenne, ha nem vennéd meg, mikor ritkán tetszik meg így valami - ahogy írod - és illik is a ruháidhoz.... :D

Ez csak vicc volt? :D

Amúgy meg, ha annyira aggaszt is megveheted, mi van abban? Nem egyszínű - ha téged komolyan érdekel ez. :)

2012. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Engem nem érdekelne csak az hogy nekem is van egy ilyen tuti szandálom!
2012. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!