Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti a helyemben megvenn...

Lányok, ti a helyemben megvennétek?

Figyelt kérdés
Nézegettem a neten szandálokat és találtam egyet, ami nagyon-nagyon megtetszett, illene is a ruhatáramhoz. Annyi a gond vele, hogy suliban egy évvel idősebb lánynak is ugyanilyet láttam múltkor a lábán, csak sötét színűben. Én fehéret szeretnék venni, mert az jobban tetszik nekem. Ti megvennétek a helyemben? A szandál az egy "kényes" téma nálam, mert nagyon ritkán van az, hogy igazán tetszik egy darab. Most ez tetszik, és ha nem veszem meg, akkor tudom, hogy bánni fogom.. Titeket zavarna az, hogyha egy fiatalabb csaj lábán (akit nem ismertek) láttok egy ugyanolyan szandált, amilyen nektek van csak más színűben?
2012. júl. 3. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem.De ez attól függ hogy a csajnak milyen a viselkedése. Az a tipikus "nézd a nyomorék hogy próbálkozik" vagy a "de jó egyforma a cipőnk" dolog fajta.
2012. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem idegesítene. Ha nem ismered, akkor meg főleg :) vagy ne vedd fel suliba
2012. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem a fiatalabbak lábát figyelem. Egyébként se zavarna, bár sosem zavart, ha vkinek hasonló ruhadarabja volt.
2012. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, főleg, ha még színben sem egyezik.

Max. megállapítanám, hogy jól választottunk mindketten :)

2012. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha egyedileg csináltatnám a cuccaim, és valaki lemásolná, az zavarna.

De miután sok ember van a földön, és azért annál kevesebb féle ruha meg cipő, nem nagyon idegesít a dolog.

Minden második emberen Konzerv cipő van, az se zavarja őket, szerinted akkor ez...?

Persze lehet, hogy a csaj az a fajta, aki ennyi miatt képes kiborulni és meg akarja keseríteni az életed... mi nem tudhatjuk. :D

De sztem vedd emg nyugodtan. :D

2012. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem igazán szeretem ha valaki máson is ugyanolyan ruha/cipő/stb van, mert akkor az azt jelenti, hogy tucatholmit vettem, de egyébként nem zavar végülis.
2012. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor zavarna, ha hasonlóan öltözködik, mint én. Ha teljesen más a stílusa, teljesen máshogy is áll neki.
2012. júl. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem zavarna. A világon még valószínűleg több száz csajnak lehet ilyen a lábán, szóval tök mindegy. Ha tetszik nekem valami, akkor hordom:)
2012. júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna, sőt szerintem fel sem tűnne. Pláne ha nem is ismerjük egymást.
2012. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
en megvennem
2012. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!