Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akar mindenki hirtelen...

Miért akar mindenki hirtelen Amerika mintás cuccokat?

Figyelt kérdés

Rövid idő alatt elég tucatáru lett, szinte mindenkinek van már 1 ilyen darabja. Kínai is tele van ilyen pólókkal, bikinikkel, cicanadrágokkal... Rám annyira sosem voltak hatással ezek a különböző divathullámok, mindig azt hordtam ami illett a személyiségemhez vagy ami egyszerűen jól állt.


Miért tetszik annyira mindenkinek? :-)



2012. júl. 3. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Mert ez a divat..a sok divatpcsa meg megveszi és felveszi..ennyi az egész:) Na meg talán van benne beleidealizálás is kicsit, hogy Amerika az álomország..
2012. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
legalább annyi brit és brazil zászló is futkosik a városban.
2012. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
én nem azért veszek amerikás cuccokat mert ez a divat-.-" egyszerűen tetszik a mintája:) eddig még nem láttam ilyen mintájú cuccokat szal honnan vettem volna? most h van sok veszek és ennyi...tornacipőt minek hord annyi mindenki? nem hiszem h azért mert az a divat
2012. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!