Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet ennek valami köze a...

Lehet ennek valami köze a valósághoz, vagy csak filmfogás?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy ezekben a latin-amerikai sorozatokban a szereplők mindig olyan csinosak, jól öltözöttek (a nők szinte mindig szoknyában/ruhában, férfiak öltönyben/nyakkendőben). Először azt gondoltam, hogy ez biztos csak a sorozat kedvéért van így, de pl. amerikai v. európai filmekben/sorozatokban az előbb leírtak nem igazán teljesülnek, ezért merült fel bennem a kérdés.

2012. júl. 1. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy ott rendszeresen a felső tízezer életéről van szó, szerintem ezért vannak folyton úgy kicsípve. (A helyiek gondolom erre vevők.) Az USA-ban és Európában ez inkább irritáló lenne, ott jobban bejön az átlagember, könnyebb azonosulni az ilyen szereplőkkel.
2012. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván ez csak a sorozatokban van így, ezek pont elég szegény országok, nyilván nem mindenki szaladgál 24ben koktélruhákban, teljes sminkben és tökéletes hajkölteményekben.

De az amerikai sorozatok sem különösebben mások, a kedvencem, mikor full sminkben ébrednek a szereplők, vagy épp másnaposan a WC mellől kelve is tökéletesen ki van húzva tussal a szemük és a hajuk is ugyanúgy be van állítva, stb.:D

2012. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mert ott azt hiszik(lehet ott így is van),hogy ezektől a dolgoktól jobban eladható a dolog....és amint már írta valaki az átlagosabb szereplőkkel könnyebb azonosulni,én személyszerint sokkal jobban bírom az európai/amerikai sorozatokat...
2012. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. arról lehet szó, hol mi a vágya az embereknek. Dél-Amerikában esetleg az, hogy olyan gazdaggá váljanak a nézők, mint a szereplők. Északabbra is igaz lehet ez, de ott inkább mégis az egyéb személyes tulajdonságok ragadják meg a nézőt. (Kisember legyőzi a rosszfiút; átlagember hős lehet; stb.)

(Első voltam.)

2012. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!