Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel évzáróra?

Mit vegyek fel évzáróra?

Figyelt kérdés
Ma lesz az évzáró és az jó ha fehér ing mellé felveszek egy rövidnadrágot,vagy inkább egy hosszú fekete nadrágot vegyek fel? és még valami:vigyek táskát? vagy hozzam kézben a bizonyítványt,mert ma is esős idő van és tavaly is esett és megáztam a bizonyítvánnyal együtt -.-

2012. jún. 25. 10:37
 1/6 A kérdező kommentje:
16/F
2012. jún. 25. 10:38
 2/6 sweetsugar ***** válasza:
Attól függ,hogy a sulid mennyire tűri el,hogy az ünnepségeken nem megfelelő(fehér ing,sötét nadrág)öltözetben jelensz meg.Mivel nincs annyira meleg,szerintem simán felveheted a hosszú nadrágot.Vigyél valamilyen táskát a bizonyítvány egy fontos irat(?),ne nézzen úgy ki,mint egy saláta:D
2012. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hosszú sötét nadrág, engem annó biztos kivágtak volna (na jó hazaküldtek volna átöltözni), ha nem megfelelő öltözetben jelenek meg az ünnepségeken, ráadásul nálunk egyenruha volt. Kibírod azt a kis időt, + táska, a lehetséges eső miatt. :)
2012. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó,de egy nagy iskolatáskát minek vigyek annak ez egy kis bizonyítványnak? kisebb táskát meg milyet?
2012. jún. 25. 11:14
 5/6 sweetsugar ***** válasza:
válltáska?;)
2012. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is egy válltáskára gondoltam, ha nincs akkor ne vigyél táskát, csak egy esernyőt. :)
2012. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!