Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel évzáróra?

Mit vegyek fel évzáróra?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok és lány. mehetek hétköznapi ruhába vagy ünneplőbe menjek? baj lenne ha nem öltöznék ki?
2011. jún. 21. 13:46
 1/7 anonim válasza:

én soha nem öltöztem ki:D max fehér felsőt és sötét nacit vettem fel.

Szerintem ha felveszel egy latex,vagy cica nacit és vmi világos felsőt gond nem lenne..

bár 9-edikes vagy lehet elvárják,hogy kiöltözz:)

2011. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Öltözz ki! Hétköznapi ruhában szerintem tiszteletlenség lenne elmenni. Ha nem is a klasszikus fehér blúz- fekete szoknya kombót választod, azért fehér felső (nem top, hanem rendes felső) és fekete szoknya/ nadrág legyen rajtad!
2011. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Baj nem tudom, hogy lenne-e, ez az iskoládtól függ. Mindenesetre illetlenség. Ne azért öltözz ki, mert különben baj lesz, hanem azért, mert megtiszteled az iskolát, aki téged tanít/nevel.
2011. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp öltözz ki! Legalább egy fehér blúzt és egy fekete csőnacit vegyél fel, ha nem akarsz szoknyába vagy ilyesmibe, de színesen ne öltözz meg amúgysem illik!
2011. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem kombinálj egy kicsit... nem kell kiöltözni hogy fehér blúz és fekete szoknya... Bár ha ragaszkodsz ezekhez a dolgokhoz akkor csináld kicsit lazábbá... Mondjuk fehér topp és fekete sort vagy rövid gatya vagy akár hosszú gatya. Aztán ott vannak a kiegészítők... Azzal is elegánssá tudod magad tenni.. Én általában merészebb vagyok és játszadozok a színekkel... És úgy csinálom hogy elegánsnak nézzenek..;)


linkek:


[link]

(innen például az első csaj)


Tuti jól fogsz kinézni ;)

2011. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenesetre tényleg öltözz ki, egy lány a szokásos szakadt farmerbe és feliratos pólóba jött, hát kiröhögtük a háta mögött:DdD
2011. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ívy1 ***** válasza:
én is azt javaslom mint a legelső író,tegnap láttam csajokat akiken cicanaci meg ing vagy hosszabb matróz blúz volt.kényelmes egyszerü de csinos.
2011. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!