Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az összes cipő kidörzsöli a...

Az összes cipő kidörzsöli a lábam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon érzékeny lett a lábfejem,és ahol pánt van (szandál,papucs),ott teljesen kidörzsöli a bőrt. Mindenféle cipőm van,bőr,műbőr,a Gisele Bündchen féle Ipanema szandijaimat nagyon imádtam,de a lábam már nem viseli el. Mit vehetnék fel,SOS? :(
2012. jún. 20. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Én vagy hagyom, hogy "hozzászokjon" a bőröm, vagy előre leragasztom, hisz már jól tudom, hol lesz sebes.
2012. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van a deichmannban egy spray ilyen problémákra. Nekem bejött.
2012. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A spray-t a cipők belső felületére kell fújni? Mi a neve? Köszi a válaszokat!
2012. jún. 20. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
A lábadra kell fújni. Silk way a neve. Olyan mintha valami selyem bevonatot képezne a lábadon. Nekem a sarkamon is működött. Meg lábfejen is. Most nyáron hogy izzad mindened, nem csoda ha kidörgölik a pántok. :S Ha nem válna be akkor ezer forintot kidobtál az ablakon:/
2012. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Áhá,köszi szépen! Remélem jó lesz :)
2012. jún. 20. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!