Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Office Shoes-ban ha egy...

Az Office Shoes-ban ha egy cipő aránylag szétjött és nemjárt le a garancia, próbálnak kiszúrni az emberrel, vagy kicserélik/levásárolhatom?

Figyelt kérdés
Csak mert a Playersroom-ban nem egy ilyen élményem van, hogy egy LeCoq cipömet nem vették vissza, ismerősömnek szintén...

2012. jún. 19. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem tudom milyenek az Officeban..... de általában visszaviszed, jegyzőkönyv, elküldik bevizsgáltatni...ha lehet javítani javítják, ha nem, akkor levásárolhatod az árát. Most a Players Roomban van a szandálom vizsgálat alatt (Norah márka, 6000 Ft volt, 2 hét alatt a létező összes helyen szakad, bomlik stb.), 2-3 hete a párom Nike-ja (ami 28 ezer volt januárban) lett visszavíve mert tönkrement a légtalp és a vizsgálat után le lehetett vásárolni.... Én várom a visszajelzést az enyémre...


Hozzáteszem, ha elutasítóak miközben neked van igazad akkor kérd szépen a vásárlók könyvét (más néven panaszkönyv) és valahogy ezután sokkal készségesebbek...

2012. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Imre_ válasza:
Playersroomban ne vegyen senki cipőt, aki nem akarja, hogy rövid idő után, egy-két hónap elteltével elkezdjen leválni a sarka, mert hulladék anyagból készült!!! Én megjártam vele. Magas szárú téliesített mission cipő a probléma tárgya, a gumitalp elkezdett leválni mindkét cipőről, a sarok rész levelesen rétegződve válik el a cipőtől. :S
2012. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!