Hanyas a lábam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 38, de amerikában ez mennyit jelent?? Kinéztem egy jó cipőt csak nem tudom, hogy jó lenne-e a lábamra. Már több helyen is megnéztem a neten, de egyértelmű megoldást nem kaptam, mert mindenhol mást írtak. L/13

2012. jún. 19. 21:21
 1/7 Jubilee ***** válasza:
2012. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"saját tudás", tapasztalat érdekelne leginkább
2012. jún. 19. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Ami európai méret szerint 38, az Amerikában 7-es.
2012. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mert úgy sem lesz jó rád. Nekem 40-es lábam van. Itthon vettem converse-t 37,5-ös lett jó rám. Amerikából rendeltem még egy converse-t 39-es lett jó. Rendeltem magassarkút 39-est, kicsi lett. Cserélték 41-esre.
2012. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez igy necces, mert tenyleg ahany fazonu cipo, annyi meret es ahany weboldal annyi atszamolasos tablazat. Plus te meg "kicsi" vagy, a labad lehet hogy fog noni, nem?


En Mo-n mindig 39-es cipot vettem, tusarkubol 40-est.

Na ehhez kepest itt az USAban a 39-es (a wiki link szerint) az 7es ciponek felel meg. 7 soha az eletben nem jonne a labamra. Meg a 8as sem.

Csizmabol 8 es felest hordok, sportcipobol es tusarkubol 9-est (a wiki link szerint az 41es europai meret, 41es cipot Magyarorszagon nem vettem :)

2012. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja meg annyi, hogy egy ismi megkert, hogy vegyek neki itt kint MBT cipot es mondta, hogy hanyas a laba. Mondtam, hogy az engem nem erdekel, menjen el egy MBT boltba, probaljon fel egy cipot es ha a meret passzol, akkor nezze meg a cipo nyelveben a meretcimket, ugyanis szinte mindegyik cipoben a meretcimken mar europai/angol/es usa meret is szerepel.

O elment az MBT boltba, felprobalta oket es mikor megvolt a kenyelmes cipo megnezte a cimken mennyi az usa meret, elkuldte nekem es en nyugodtan tudtam neki innen cipot vasarolni. (mellekesen megsugom, hogy meg igy is egy icipicit kicsi lett ra a cipo es hetekig tagitotta mig vegre jo lett)

2012. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utólsónakk köszönöm a leginkább, egyszerű, de nagyszerű ötlet, köszi (a többieknek is) :)
2012. jún. 24. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!