Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci lányok, nektek nem...

Duci lányok, nektek nem rémálom a nyár?

Figyelt kérdés
Mertek rövidgatyát és egyéb nyári dolgokat felvenni? Mert én csak hosszúgatyát merek ...
2012. jún. 20. 18:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
165 cm, 64 kiló...Nagyon bosszant, mert egy éve még 57 kiló voltam, bár már akkor is kövérnek láttam magam. Hát, most bár 57 kiló lennék. Nem tudom, hogy hízhattam meg ennyire.
2012. jún. 20. 19:05
 12/21 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok, csak véleményt írok. Szerintem abszolút nem gáz, én most szembesültem ezzel, hogy nektek ilyen problémáitok vannak, hogy nem mertek felvenni a rövidgatyát. Jézus :| Úgy öltözzetek ahogy szeretnétek/kényelmes stb.! Nem hiszem, hogy vki ezért bámulna meg.. inkább a hosszú gatya miatt. Jó mondjuk az más kérdés, aki 90 kilósan vesz fel sortot. De hát ti nem ilyenekre gondoltok.
2012. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én is annyi vagyok, mint te, kérdező, de 59-es combokkal.

Csak térd- vagy halászgatyát hordok.

De nem mások miatt, mert rohadtul lesz@rom, kinek a szemét szúrja az öltözékem.

Csak nem szeretem, ha összeér a combom. Nem a látvány miatt, hanem kellemetlen érzés.

2012. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54-es combom van (158 centihez) és csak nyaralás alkalmával, illetve városon kívül veszek fel rövidnadrágot, egyébként csak minimum térdig érőt, de nem azért mert ducinak tartom magam, hanem mert bizonyos munkahelyekre és bizonyos kor felett úgy érzem nem illik, komolytalannak hat.
2012. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én is vékony vagyok viszonylag, habár most kicsit felugrottak rám a kilók (174/63 kg vagyok, voltam 58 is).


Na szóval pont tegnap láttam egy lányt: hosszú gatya volt rajta, meg egy fekete póló. És megmondom őszintén, ha látok egy kicsit ducibb lányt így beöltözve, még feltűnőbb mintha rövid gatyában lenne...Én pl soha sem szoktam megkritizálni senkit hogy "Milyen vastag már a lába miért vett fel rövidnadrágot?" Pl egy husibb lányon tök jól állnak a lenge len halásznadrágok, ha már takargatni akarja magát, szóval nem kell hosszúban járni.

2012. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
én is picit duci vagyok, de felveszek shortot csak nem azt a nagyon rövidet, és én általában cicanacit hordók tunikával vagy ruhával, de azért elég szar mert az egyik legjobb barátnőm nagyon vékony és nagyon jó cuccai vannak amiket én nem vehetek fel :(
2012. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is elég duci vagyok 178cm/80kg de szerintem a duci lányok is ugyanúgy feltudnak öltözni csinosan ha az alkatukhoz illő ruhákat vesznek fel(és ezalatt nem a hosszúnadrágra gondolok) csak meg kell találni mindenkinek az előnyösebb ruhadarabokat.
2012. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
én sem merek felvenni. 158 cm és 57 kg vagyok. a combom térd fölött 3 részben mértem meg.föntröl lefelele irom. 50, 46, 37
2012. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18-as!


Ha tudnád hogy irigyellek! :)


50-es combbal igazán hordhatnál rövidgatyót.

Ugyanolyan magas vagyok, de 7 kilóval könnyebb és 55 centi a combom, de azért időnként felveszek én is rövidebbet. :)

2012. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Na figyú !

Ne értékeldd le magad !

ahhoz mit szólsz 12 éves 62 kg-os lány !

Na ahhoz mit szóltok lehet fikázni a másikat lenézni de először majd nézzetek magatokba !

Amúgy én nagyon sovány vagyok de jó alakom van !

Ha akarsz írj privibe és elmondok valamit..

2012. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!