Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bikinit vegyek pici...

Milyen bikinit vegyek pici cicire?

Figyelt kérdés

Fodrosra gondoltam,de nem találok sehol olyat,ami tetszik és jó árban van...:/ milyen megoldások vannak esetleg még?

ja és ha elmondanásot hol vettétek a bikinteket az is segítene h lehet ott még nem néztem szét....

(egyébként 15/L)



2012. jún. 19. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Mindegyik H&m-es, ilyen 2000-3000 forint körül mozognak az áraik.

2012. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szió, én teszveszen rendeltem frenetic push-up bikinit. Nekem sincs sok minden belerakni valóm, ezért mindenképp ilyen fazonút válassz: [link]
2012. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Amit az első válaszoló ajánl: ne olyat vegyél, azok éppen lenyomják a mellet, még azt a kicsit is ami van!! :S
2012. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan fodros van, mint amit az első válaszoló linkelt 2.ként, csak mintásba, és az bevált, pedig picik a melleim. :)
2012. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
h&m-ben voltam,próbáltam is(ott voltam először),de azok szörnyen álltak...semmi tartás,csak úgy van és még kisebb bennük mint alapból....
2012. jún. 19. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a kismellűeknek azokat ajánlják amit az első küldött. mégis jobban nézhetnek ki benne mint egy emilyenben, amelyikből kikéne, hogy legyen a dekoltázsod.. a pushuppot meg nem ajánlom, mert ha mondjuk lefekszel napozni, esetleg hátradőlsz egy székben el fog tőled állni, és kényelmetlenül érzed majd magad. a legfontosabb, hogy elfogadd madagat olyannak amilyen vagy. nem lehetsz tökéletes, ne várd el ezt magadtól. kismelleid vannak. naés? lehet, hogy jó segged van, sovány, vagy és szép arcod van. valamelyik biztosan.:)
2012. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jájj #6-os :D de kis aranyos vagy:) egyébként a hátsó felem kb mindenki szerint jó,meg az arcom is szép,szerintük az alakom is jó,bár van egy kis pocim ami azért zavar...meghát lehetne kisebb combom,de azzal kezdek megbarátkozni...a cicim meg azért ment le,mert 8kg-t fogytam....
2012. jún. 19. 21:53
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy kb ilyen alakom van,pici pocival
2012. jún. 20. 09:58
 9/9 anonim ***** válasza:
:D köszi:D(6od voltam:D)
2012. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!