Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden nyáron veszel új...

Minden nyáron veszel új bikinit? Idén milyen színűt vettél/veszel?

Figyelt kérdés
Sajnos én imádom a bikiniket,és van,hogy egy szezonban 3-at is veszek.Tavalyról maradt még egy,ami viszonylag jó állapotú,és ezért hordani fogom idén.De idén már is beújítottam egy szivárvány színű bikinivel....Egy fekete alapon lilás-rózsaszínes mintásat,és egy matrózosat..Idén már többet nem veszek.Ti hogy álltok ezzel?

2012. jún. 19. 07:35
 1/6 anonim válasza:

nekem egy fehér alapon rózsamintás fürdőruhám van,első látásra beleszerettem.:)

általában két fürdőruhát veszek,ha esetleg az egyikkel történne valami,van egy tartalék.:) idén ez a tartalék a tavalyi lesz,mert még elég jó állapotban van.:)

2012. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
háth énis általában újat veszek..vagy azért mert híztam vagy azért mert fogytam vagymert tönkrement..mindig találok okot, h újat vegyek most egy neon színes van tavajról amit 1x sem sikerült hordanom és egy kékfehér amit nem azért választottam, mert olyan menő színe van vagy a mintája jó hanem most az alakja volt a cél amit akartam és hát ilyen alakú fürdőruhából több órányi keresés és csomó bolt utánsem találtam másikat csak ezt, de szerencsére jólnézki viszont még szeretnék 1-et:D
2012. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem egy nagyon szuper fürdőrucit. Kicsit drágább lett(9000 ezer), mint amilyet szerettem volna, de nem baj. Mivel tartós lesz, úgy mint az előző bikinim. Azt is 5-6 évig hordtam, és akkor volt kb 5000 ft.
2012. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sok fürdőruhát veszek, bár nm igazán hordom őket, mert husis vagyok. De most van egy fehér mayo chixes, meg egy kék mayo chix-es ami szoknyás. Van egy barna rózsaszín virágos origamis. Egy fekete alapon fehér pöttyös, és egy narancssárga-rózsaszín-barna origamis. : [link]
2012. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem van egy pár bikinim,viszont ezek egy kivételével háromszögesek,és most kipróbálom ezt a oántnélkülis fazont...egyet biztos veszek,de lehet 2 lesz belőle:D(2 esélyes bikinit láttam) az egyik fekete alapon neon pálmafa-mintás,a másik egyszerű kék és fodros a teteje
2012. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez a tavalyi amit hordok most is. Nem foglalkozok vele, ha tönkremegy csak akkor veszek újat. Lehet, hogy még jövőre is jó lesz. Fölösleges pénzkidobásnak tartok évente 3-4 bikinit venni, de ki hogy érzi jól magát. :)

Nekem így is megfelel.

2012. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!