Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyesmi alakkal felvehetek...

Ilyesmi alakkal felvehetek bikinit?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__26..

Azóta sportoltam. és ha igen akkor milyen állna jól?


2012. jún. 18. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne butáskodj, hogy ne vehetnél fel! Egyáltalán nem vagy kövér. Van rajtad pici felesleg, de abszolút nem az a kategória, amit takargatni kéne. Ha még sportoltál is, akkor gondolom ennyire se vészes :) itt egy link, innen ki tudod választani milyen illene hozzád:

[link]

2012. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy felvehetsz, ha barnulsz az meg meg vekoynit is.


Egyebkeng igen, pegyhudt vagy :) ezen egy kis edzes segit!


Am en is ilyesmi vagyok - volgam, csak nekem a combom vekonyebb ami nem feltetlenul jobb, mert neked legalabb aranyos az alakod!!!


Az a jo ha aranyos! Ezt mondjak a pasik!


Sztem alsonak olyat vegyel ami nem megkotos hanem pantos bugyi mert az nem vag bele a csipodnel a husikaba :) tapasztalat xD

2012. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sweetsugar ***** válasza:

Miért ne vehetnél fel?:)

Ahogy az előző is írta,olyan bikinit vegyél,ami a csípődnél nem megkötős,mert az előnytelen.

Ennek a fürdőrucinak nem jó a mintája(szerintem),de ilyen stílusú/tipusút válassz:)

2012. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neked gondjaid vannak az önképeddel. Ezt komolyan mondom.

Persze hogy vehetsz fel bikinit! Csinos vagy!

2012. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!