Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszajönnek valaha a divatba...

Visszajönnek valaha a divatba ilyesmi fazonú (egyrészes) fürdőruhák?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. jún. 12. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:

uszodában elmegy, csak mondjuk valami sportmárkában

strandra is elmegy 50 felett

de ha neked ez tetszik, hát használd!

én egy ilyesmit hordok, csak feketében, ha úszni megyek [link]

2012. jún. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen pl most!
2012. jún. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, hogy huszonévesen strandra felvenni egy ilyesmi fürdőruhát lesz-e valaha még átlagos. Mert szerintem sok szempontból jobb a bikininél, na meg a változatosság sem árt.
2012. jún. 12. 00:33
 4/9 anonim ***** válasza:

tankini vagy trikini esetleg? az divatos és többet takar...

egyébként a linken lévők közül az utolsó nem néz ki rosszul, azt szerintem be lehet vállalni

szerintem ezek is szépek [link]

2012. jún. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Nem az a lényeg, hogy mennyire divatos a fürdőruhád. Sokkal inkább fontosabb, hogy tudjad viselni, és te jól érezd magad benne!"
2012. jún. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem szerettem az egyrészeseket, csak gyerekkoromban kellett olyat vinni úszás órára, de ha vizes hűti a hasamat és kint is szétfagyok miatta míg meg nem szárad. Nekem az olyan kellemetlen, azért hordok két részest, bikinit. De igazából soha nem nézem hogy kinek milyen van.
2012. jún. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha ne azzal legyél elfoglalva, hogy mi a divatos. Arra figyelj, mi áll jól. Am kinek akarsz tetszeni, mert a fiúk pont telibe sz.rják a női divatot, de azt pontosan tudják, mi tetszik nekik. Ha neked az egyrészesek tetszenek, vagy nem azok tetszenek, de épp úszni indulsz és nem "magamutogatni" hát csak viselj nyugodtan egyrészest.
2012. jún. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úszásra egyrészest viszek, és csodálkozom is a bikiniseken. Rólam a legtöbb bikinim eddig lecsúszott, vagy a másik része fel... :D

Strandolni természetesen bikini.


Tehát, ha arról van szó, hogy úszni akarsz, akkor ne törődj vele, szerintem.

2012. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Uszodába azért szerintem nem pont ilyet kell felvenni. Szerintem ezek strandolásra jók,főleg az utolsó,meg az divatos is szerintem.

Szóval nyugodtan hordj ilyet:)

2012. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!