Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan kontaklencse amit...

Van olyan kontaklencse amit lehet vízben használni?

Figyelt kérdés
előre is köszi a válaszokat. olyan amit például strandolásnál nemkell kivenni :))
2012. jún. 15. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából ha a vízben nincs nyitva a szemed, akkor a másik fajta is teljesen jó, de én ilyet nem is hallottam, hogy külön strandoláshoz is lenne..
2012. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, én ugyanúgy azt használom, még sose volt vele baj, csak ne nyisd ki a szemed a víz alatt :)
2012. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben köszi :D
2012. jún. 15. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanazt a kontaktlencsét használom.


Egyszer a napi lencsét meg 1 hónapig hordtam, mert összekevertem a havi lencsével. Annak se lett semmi baja, szóval abban sem vagyok biztos, hogy jelentős különbség van a lencsék között. Az árat kivéve. :-)

2012. jún. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából ilyenkor a napi viseletűt szokták ajánlani (pl. úszóknak), a nap végén fogod és kidobod. Bár már én is fürödtem havi lencsével, csak nagyon vigyáztam, hogy ne érje víz egyáltalán.
2012. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!