Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert hordja szinte minden...

Miert hordja szinte minden nap ugyanazt a nadragot?

Figyelt kérdés
Egy 31 eves jokepu, notlen pasirol van szo. Tobbszor latom, es altalaban egy ilyen khaki hosszunadrag van rajta, fekete elegans cipoves es valamilyen felsovel. Van penze, nem errol van szo, de akkor miert hordja mindig ugyanazt a nadragot es cipot?
2012. jún. 13. 20:35
 1/6 anonim válasza:
Lehet, hogy ebben érzi magát jól, vagy egyszerűen nem ad magára vagy nem szereti a divatot, és úgy gondolja, hogy nem foglalkozik ilyesmivel. Tanácsolnám hogy ne a ruhája alapján itéld meg :)
2012. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert vannak olyan emberek, akiknek nem kell egy rakás ruha. A ruha arra való, hogy hordják, és nem kell minden alkalomra külön venni egyet, hogy aztán többé felé se nézzenek.

Nekem is van 2 pár cipőm, pár nadrágom és pár fölsőm, mert egyszerűen nincs szükségem többre. Nem is valami változatos az öltözködésem.

A nadrág és a cipő ráadásul olyan, hogy nem kell szinte minden használat után kimosni, mint a felsőket, mert abba beleizzadhat az ember. Ha nem koszos, nem büdös, akkor miért ne?

2012. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is általában veszek egy cipőt és kivételes alkalmaktól eltekintve mindig azt hordom, amíg szét nem esik. Illetve majdnem mindig ugyanolyan farmerban járok, általában 2-3 egyformát veszek és azokat váltogatom...nem látom értelmét annak, hogy ennél jobban variáljam a ruhatáramat :) 20/F
2012. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy ahhoz ragaszkodik.

Nekem pl. rengeteg ruhám van, de ezek közül van amit elég gyakran felveszek, mert abban érzem jól magam, az illik hozzám leginkább és az tetszik. Ezért van ez.


28/N

2012. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekli a divat..? 31 éves pasinál valószínűleg ez a helyzet. A lényeg hogy van egy kényelmes cipője, gatyája, azokat mosni sem kell minden nap, szóval miért ne hordhatná? Én nő létemre is szinte mindig ugyanazt hordom.
2012. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ugyanaz a nadrág, csak egyszer leárazás volt, vagy ez jó volt, megtetszett és vett kettőt. Utána meg ezt hordja, amíg széjjel nem szakadnak.
2012. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!