Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan (10-vagy több)...

Létezik olyan (10-vagy több) cm-s magassarkú ami nem töri fel a lábamat és nem fáj benne a lábam?

Figyelt kérdés
Mert én már kételkedek benne.Most is vettem egy drága magassarkú szandált és vízhólyag lett a talpamon és nagyon fáj pedig vettem bele olyan puha szilikonos izét amiben jobb...de amennyi magassarkúm volt mindegyikbe fájt a lábam és mindig feltörte valahol...mások meg az utcán minden nap olyanba mennek..nem értem...csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy a lábam rossz? miért töri mindegyik fel már teljesen elvagyok keseredve...16/L
2012. jún. 12. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Minden cipő feltöri a lábat, legalábbis a legtöbbje. Nekem is volt olyan magassarkúm, hogy úgy feltörte a lábamat, hogy 2 hétig csak papucsban tudtam járni, azóta meg már a maratont is lefutnám benne.

Várd meg, amíg meggyógyul a lábad, utána vedd fel, hogy idomuljon a lábadhoz, és szokja meg. Ha 1 használat után eldobod, akkor ne vegyél drága cipőt.


ui.: Kérlek, tanuld meg az N betű használatát--> mindegyikben, olyanban

2012. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az olcsó kínai cipő mindenkinek feltöri a lábát.
2012. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De nem egy használat után dobom el sőt nem dobom el őket...de már rengetegszer felvettem(hátha most nem töri fel) és feltöri mindig...hogyhogy neked nem?

ha sokszor felveszem akkor nem fogja feltörni?

de nem volt olcsó amúgymeg...


Ja és az N betűt szoktam használni nem vagyok egy paraszt féle csak a billentyűzetemen elromlott az N betű és erősebben kell nyomni hogy érzékelje és nem mindig működik.és gyorsan írtam...és a szó végén nem nyomtam eléggé de ez most mindegy..

2012. jún. 12. 19:21
 4/9 anonim ***** válasza:
És mindenhol működik rendesen az a bizonyos N betű, kivéve a szavak végén.. :D Nagyon hihető.. :D
2012. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mivel az utolsó betű után egyből a szóköz jön és nem 2 újjal hanem 10 zel írok na de teljesen mindegy minek is magyarázkodnék...a kérdésem nem az N betű volt

-.-

2012. jún. 12. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Édesanyám salamander-be veszi mindig a magassarkúit mindig irigylem hogy mennyire kényelmes neki meg sose töri fel a lábát hiába magas:)

Ellenben nekem,aki csak 10 ezerig megyek el egy magassarkúért. De csak első pár nap kellemetlen,utána leragasztom,aztán megszokom nem vészes!

2012. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem van egy 12 cmes magassarkú csizmám, amiben nem fáj a lábam...mert tartja a bokámat. De van ilyen 7-8 centis magassarkú cipőm is...abban pedig fáj. Szóval az én tapasztalatom az az, hogy akkor nem fáj, ha tartja a bokát. Mondjuk nyáron nem fogok csizmában mászkálni :D
2012. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez nagyban a lábadtól függ :)

Én napi 6-7 órát eltipegek magassarkúban (a legalacsonyabb cipőm 11 centis, általában 15 centiben mászkálok) és nem fáj a lábam, már megszoktam. Plusz a zselés talpbetét csodákra képes.

Ha nem akarod hogy feltörje az új cipő a lábad - ragaszd be! Még mielőtt kitörné, nézd meg valószínűleg hol fogja kidörzsölni a lábadat a cipő és ott ragaszd le. Egyébként minden új cipő kényelmetlen, nekem egy cipő átlagosan 3 hét alatt törik be, addig meg muszáj beragasztani a lábamat. És még egy tipp: csak azt a cipőt vedd meg ami olyan mintha rád öntötték volna. Ha fél számmal nagyobb vagy kicsit szorít a boltban, akármilyen szép, hagyd ott. remélem segítettem^^

2012. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

utolsó te voltál a legjobb ;)

2012. júl. 1. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!