Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit veszel fel az évzáróra?

Mit veszel fel az évzáróra?

Figyelt kérdés

Kedden dél előtt lesz az évzáró (és egy kisebb ünnepség, amin egy új iskolarészt adnak át), de nem tudom, hogy mit vegyek fel..

Te mit veszel fel vagy mit vennél fel?

Linkeljetek kérlek!


17 múltam, vékony vagyok és mellben nem túl erős..



2012. jún. 9. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Iskolai egyenruhát (Petőfi-blúz) és az iskolai szabályok által megengedett hosszúságú szoknyát. Nincs választási lehetőség, és nem is szeretnék, mert szerintem nagyon szép az egyenruhánk. A fiúk Bocskait hordanak. Képet sajnos nem találtam.
2012. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Doruss ***** válasza:
Nálunk ünneplőben kell lenni mindig - lányoknak szoknya/nadrág+matrózblúz, fiúknál sima ünneplő. Nektek hogyhogy nem kell?
2012. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ünneplőbe kell mennünk, de nálunk nincs ilyen hogy egyenruha vagy valami.. fekete-fehér.

Sokan ezt is tarkítják, hogy felül fekete, alul fehér vagy fekete-fehér mintás egyberuha, nadrágkosztüm, szoknyakosztüm, sorolhatnám még..


Végülis megvan már, hogy mit veszek fel, cska érdekelt, mert eddig tanácstalan voltam.

2012. jún. 11. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!