Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olcsó, de viszonylag jó...

Olcsó, de viszonylag jó minőségű fehérneműt hol veszel?

Figyelt kérdés

Kezdenek kifakulni, elkopni a régi fehérneműjeim és szeretnék venni pár újat. Olyat ami viszonylag olcsó és miniőségben is jó. Tehát nem 2500 ft 1 db bugyi.

Régebben szegeden vettem sloggi bugyikat 4-es csomagolásban 2800 ft-ért, meg bellissima tangákat 3 db-ot 1200-ért, melltartókat 1500-2500-ért. Ezeket már több, mint 3 éve vásároltam, nyúztam őket rendesen. Egyik sem rongyolódott el, de a színűk már kifakult a sok mosástól, meg a fehérek sem hófehérek már.

Szeretném pótolni őket. Szóval ti hol veszetek jobb minőségű fehérneműket?

Piac, kínai kizárva (ezerszer próbáltam már, legutóbb 3db franciabugyit vettem 1000-ért, de már a 3.-4. mosásnál besárgultak, foszlani kezdett a varrás. Pedig jó minőségűnek, anyagúnak tűntek.


2012. febr. 10. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak Women Secret-es fehérneműim vannak...szerintem nem drágák, és minőségben prímák.:)
2012. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tescoban, de csak ha akcióznak (pl.50-70%).
2012. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudnál egy kb árat mondani?


Még nem voltak ilyen fehérneműim.

Eddig amik bejöttek azok a : sloggi, bellissima, bellinda, és a brubeck-lengyel varrás nélküli fehérneműi-ez utóbbit sajnos mostanában egy fehérneműüzletben sem találom. Pedig iszonyú jó anyagúak voltak, finom, puha pamut és nem sárgulnak meg még 1 év múlva sem.

2012. febr. 10. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


Én is a tesco-t tudnám ajánlani,de csak akcióban éri meg többmindent vásárolni.

700ft-ra leárazott csipkés tangákat vettem,mert itt van méret mind bugyiban,mind melltartóban(L,XL-sajnos nekem bugyiba nagy kell :D )Szettek is szoktak leárazva lenni,sztem bőven 2500-3000ft-ért már vannak szettek,különleges darabok is.Mindig van szinte leárazás,csak jól körül kell nézni.


Nekem általában Melina és Felina márkájúak a fehérneműim,közép ill alacsony árkategória,de nagyon jó minőségű!!Általában kicsi fehérneműboltokban találom meg ezt a két márkát.Sajnos Szegeden nem vagyok ismerős.Itt pesten van olyan fehérneműs,ahol már a bejáratban ki van írva a kirakatra,hogy Felina,így be szoktam menni.


Ha esetleg van Skála áruház,még azt érdemes megnézned.Nekem vannak skálából melltartóim,és nincs velük baj.


Nem tudom mik a paramétereid,de pl new yorkerben is vannak fehérneműk,h&m-ben is(gondolom a plázában vannak ezek a boltok szegeden).Itt is szoktak leárazások lenni.(csak h&m-ben a legnagyobb melltartó is 80B-80C körül van),de árban és minőségben ezek jók,ki kell fogni az akciókat én azt mondom.

24N

2012. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tescos fehérneműk 90%-a szerintem nagyon ronda, én nem ajánlom.


Olcsón divatboltokban szoktam venni pl.:

New yorker, itt mindig! van egy halom fehérnemű-leárazás. Csinos, divatos alsóneműk 600-1500 ft-ig leárazva, melltartók is 1500-2500 ft-os áron.

Vagy pl. H&M, ott ugyanez, csak mondjuk 1000 egy alsónemű. De van, hogy olcsóbb.

De kb. az összes ilyen jellegű boltban szoktak lenni leárazások rá.

2012. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én itt: [link]


kiválasztom hogy mit akarok, rászűrök hogy csak az 1000 FT alattiakat mutassa, vagy amit akarok.

és kész.

2012. febr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!