Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Air cipőkről vélemények?

Nike Air cipőkről vélemények?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy hamar kilyukadnak, utcai viseleten gondolkodom.
2012. jún. 6. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sima utcai használat alatt egyik sem lyukadt ki, a légtalp sem (volt többféle ilyen cipőm régebben). Előbb szakadt szét inkább máshol. Aztán persze munkára befogva kapott mindent, na azt nem bírta már :D Legtovább egy klasszikus Air Max bírta, vagy 3 év utca, uténa vagy 4-5 év játszócipőként. Mint mondtam, mégsem lyukadt ki :)
2012. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És ez a típus? [link]

Itt nem látszik a légbuborék kívülről.

2012. jún. 6. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem ismerem. De nem tűnik olyan szétesősnek. Bár az igaz, hogy nem minden Air-em légtalpa maradt ép utcai viseletnél sem.
2012. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Bár az igaz, hogy nem minden Air-em légtalpa maradt ép utcai viseletnél sem."

Ez azt jelenti, hogy kilyukadtak? Kb. mennyi ideig bírták, ha igen?

2012. jún. 6. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy több modell is volt nekem, de a klasszikus Air Max bírta a legtovább. Ez most vagy 8 éves, nem is tudom, hogy megvan-e még, de szerintem a légtalpa ép, pedig sok évig játszó- és melóscipőként is szolgált. A többi hosszabb-rövidebb ideig, de emlékeim szerint a legrövidebb is kb. 2 év volt.
2012. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kényelmes cipők, csak azért aggódom, hogy kilyukad, mert sok helyen írták, hogy pár hét után kilyukadtak a légpárnák, remélem én nem járok így :)

2012. jún. 6. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, a kényelmük nem vitatható. De kétlem, hogy néhány hét alatt kilyukadna. Hacsak nem járkálsz szöggel kevert üvegcserép-szőnyegen nap mint nap :D
2012. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk én több évig is elhordok egy utcai cipőt.

Remélem hogy ez is bírni fogja.

2012. jún. 7. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!