Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen a sátánista öltözködés?...

Ilyen a sátánista öltözködés? Ez mennyire tipikus?

Figyelt kérdés
Van ez a lány, már sokilyet láttam, hogy ilyesmi tetkójuk volt. Ez Sátánista vallás melyik irányzata ? Kell ettől az irányzattól félni ? Menniyre tipikus ez az őltözködés ? Vagy ez ördögimádó lány ? [link]
2012. máj. 31. 16:07
 1/8 Zsizsik666 válasza:
100%

ÁÁÁ, normális vagy, rosszat fogok álmodni !?

Ez valami divatirányzat, ha már sok ilyet láttál, részvétem, nekem ez volt az első. Nem kell tőle félni, de szabad ha akarsz.

2012. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a Sátánhoz.
2012. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ááá, de undorító...

amúgy szerintem szimplán bolondok, és nem sátánisták.

2012. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
HA nem az ördök vagy a sátán imádat,akkor mégis mi adta azt az alapötletet,hogy szarv szerű nm tudom miket tetetett bele a fején a bőre alá?! Sztem tuti benne van ez is a történetben.Én tuti megilyednék tőle ha meglátnám az utcán.
2012. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sunáznám
2012. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Testmódosítás, nem sátánizmus. Testmódosítóknál/tetoválóknál sok ilyen kép van a korábbi munkáiknál. Nem szép, de ez van.
2012. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erről a nőről már hallottam. Valami olyasmi a sztori, hogy a férje veri és így akar lázadni, de nem tudom pontosan és nem szeretnék hülyeséget mondani. A sátánizmusról meg csak ennyit: [link]

A sátán/ördög imádók megint más tészta.

2012. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kyor válasza:
100%
Nem, nem ilyen a Sátánista öltözködés. Ez nem egy stílusirányzat. És az ilyen majmolókat nem szeretem.. Se Lucifer, mert az ilyenek miatt ítélnek meg minket. Egy igazi Sátánista nem tesz megalázó dolgokat magára és a vallására nézve és nem kell félni tőlük, csak ugyanannyira, mint más emberektől. Semmiben sem különbözünk, csak tudást kaptunk. És az egésznek semmmi köze nincs a gonoszhoz. Komolyan.. a kereszténység jobban tudja milyen egy igazi Sátánista, mint egy Sátánista? Gratulálok. Meg nem is tudom kinek a nevében gyilkoltak meg több 10.000.000 embert... (y)
2013. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!