Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a fürdőruha?

Figyelt kérdés

[link]

Valamint arra lennék még kíváncsi, hogy egy picit teltebb lányon sem állna sokkal rosszabbul? 16 éveshez is passzol? Köszi előre is a válaszokat. :)


2012. máj. 28. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jól néz ki, mert nem nagymamás a mintája.

A modell csaj is fiatal, szóval szerintem jól állna, egy picit teltebb alakon is. :)

2012. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fazonja jó teltebb alakra, de a minta miatt igenis öreges! Szerintem nem illik egy 16 éveshez
2012. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat! :) Második, megkérdezhetem, miért gondolod ezt a mintáról? Csak érdekel. :D
2012. máj. 28. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csini,teltebb alakon is,nekem a mintája is tetszik. Én viszont úgy látom, hogy ennek mellvarrása is van,tehát csak akkor jó,ha mellesleg is szépen ki tudod tölteni a mellrészét.
2012. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezen én is gondolkodtam, de a honlapon azt írják, van B-től D-ig méretezve, ami jó, mert nekem a B-s megfelel. :)
2012. máj. 28. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:

NBekem tetszik, jó teltebbeken is, de csak ha a karod keskeny, mert ha nem, akkor a vékony pánt nem előnyös.

A minta is tök jó, és 16 évesekne is jól állna

2012. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, igen, a karom normális hálisten. :) Amúgy a pántja tök jó, mert ezen kívül még nyakbaakasztósra is meg lehet csinálni, sőt, le is lehet venni. :)
2012. máj. 28. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!