Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen fürdőruha...

Szerintetek milyen fürdőruha lenne jó? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Valami ilyesmi mellűeknek...



#mell #fürdőruha #nagymellűek.
2012. máj. 28. 13:34
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Alakot nem kell nézni, ducibb vagyok, de itt van még pár kép..(mellre godoltam)


[link]


Alak valami ilyesmi :D.

2012. máj. 28. 13:39
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

Ha így meg van kissé ereszkedve, akkor ilyesmi mellrészű fürdőrucit érdemes venni: [link]

[link]

[link]

[link]


Egy barátnőmnek 80C-s a melle és szegénynek is hasonlóan lóg, mint a képen, még kicsit jobban is. Azaz "lent" rendesen kerek, de felül meg olyan mintha behorpadna, így az a melltartó típus, amit linkeltél nem előnyös, mert nem tölti ki, nem szép.

De sok fajta van nagyon, érdemes felpróbálni, lehet, hogy csak 10-15 után lesz meg a megfelelő. :)

2012. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2: te pont, hogy jó nagy hülyeséget írtál, már bocsi.

Ha meg van ereszkedve a melled, olyasmit hordj, aminek vastagabb a pántja, ergo jobban tart, esetleg kicsit "felhúzza".

Pl.:

[link]

2012. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem találtam ilyeneket, egyszerűen nincs. És olyan ronda vagyok, hogy szerintem nem is találok soha :((
2012. máj. 31. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!