Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól nézek ki? Hogy áll a...

Jól nézek ki? Hogy áll a fürdőruha? Nem csúnya a felsőm? (Képek) 14l

Figyelt kérdés

A kérdéses testrészek(majdnem mind kérdéses):

VÁdli(a szoknya miatt, milyen szoknyát hordjak? És milyen nadrágot(Hossz)?

Comb-emiatt nem szeretem a fürdőruhát, mert szerintem túl nagy a combom

Pocak-csak kellemetlen

Széles váll-szerintem előnytelen


Térd és alatta:

[link]


COmb és pocak:

[link]

[link]


HOgy álla felső?:

[link]



Szívesen fogadok bármilyen ruhatanácsot, lehetőleg képpel.

Köszönök mindent előre is!



2012. máj. 26. 14:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem ne egybe ruhát vegyél fel ;D
2012. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nálad mit jelent az egyberuha? A képeim között egyet se látok. A fürdőruha ne legyen egyrészes???? Pedig az szerintem sokkal előnyösebb a pocakosoknak! Vagy mégse?
2012. máj. 26. 14:13
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Drágám a képek nagyon rosszul sikerültek, semmi sme látszik belülük, csak az hogy nem tudsz fénképezni!!!!

hány éves vagy egyáltalán? 12-re tippelek... vedd fel drága a karúszódat hogy biztonságban legyél a parton mással ne is törődj, csak játszál.

2012. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, mért értékeltek le annyian, és nem értem, hogy mért csak enniyen. 14 vagyok és a kérdésbe is beleírtam, és telefonnal van fényképezve, mert nem mindenki teheti meg hogy vesz egy szuperfényképezőt. Ha nem tudsz értelmes választ adni, akkor ne írj semmit.
2012. máj. 26. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
12%

Drágám akkor máshogy mondom.

A megvilágítás nem pénz kérdése, valaki segít lefénképeckedni az sme pénz kérdése.

Felteszed zsenge tested képet az internetre szabadjára engedve a perverzek és a rosszmájúak nagy örömére.

Nagyon aranyos kislány vagy és csinos, de előre látom hogy kik és mit fognak neked mondani. Nem azért mert komolyna gondolják, hanem mert gonoszak.

Szerintem ennek fényében még örülhetnél az én válaszomnak. az hogy az igazságot írtam, a lehető legjobb amit mondtam neked.

Másikmeg ezt barátnődtől kérdezd ezt, ne keress alkalmat arra hogy mutogasd magadat az interneten.

Ha meg nem bírod a kritikát, ne tegyél fel magadról képeket.

2012. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Áhhá, szóval egyik kérdésnél 15 vagy, a másiknál meg csak 14?

Amúgy nem áll jól a ruha.

2012. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A ruha lényegtelen.


Iszonyatosan el vagy vizesedve (mert ez nem zsír)!


Soha többé ne igyál cukros üdítőt, csak ásványvizet, és tészta ételeket se egyél!


én a helyedben vizhajtót szednék, és max napi 2 litert innék. Azt is vagy sima teát citrommal vagy ásványvizet.


Kikészül a szived 5-10 év múlva, gondolom van szívbeteg a családban.

2012. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Erről bezséltem!!

Miért rémisztgetsz egy kislányt!!!

2012. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de miért térdelve fényképezkedsz?
2012. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem rémisztgetem, és ne irogass privátba, nézd meg a testarányokat a testrészeket és rájössz egyenletesen nagy mindenhol, az ember nem szed fel zsírt a bokájára, sem a talpára a vállára is a legritkább esetben, ez vizesedés!


A nők egyébként is a hasukra mellükre, meg a fenekükre híznak, nem bokára meg vádlira stb.


Lehet vitatkozni, csak felesleges.

2012. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!