Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól nézek ki? Hogy áll a...

Jól nézek ki? Hogy áll a fürdőruha? Nem csúnya a felsőm? (Képek) 14l

Figyelt kérdés

A kérdéses testrészek(majdnem mind kérdéses):

VÁdli(a szoknya miatt, milyen szoknyát hordjak? És milyen nadrágot(Hossz)?

Comb-emiatt nem szeretem a fürdőruhát, mert szerintem túl nagy a combom

Pocak-csak kellemetlen

Széles váll-szerintem előnytelen


Térd és alatta:

[link]


COmb és pocak:

[link]

[link]


HOgy álla felső?:

[link]



Szívesen fogadok bármilyen ruhatanácsot, lehetőleg képpel.

Köszönök mindent előre is!



2012. máj. 26. 14:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ennyi és ilyen kéoekből már ilyen diagnózist hogy állíthatsz fel? szívbetegség,hashajtózás meg hogy mi lesz 5-10 év múlva hát pff... ezek alkati kérdések, én még pl oylan embert nem láttam, akinek válla/combja/vádlija vékony lett volna és csak a hasa, dereka a ducibb.. szerintem nincs az ő képeibe semmi extrém, arányosan oszlik el rajta a felesleg...

kérdező! szerintem nincsen baj, 14 éves vagy, még ahogy nősz, nyúlsz, ha mellette sportolsz stb rengeteget változhatsz:) amúgymeg fürdőruhát is vedd fel nyugodtan, max ha úgy jobban érzed magad, vigyél valami strandruhát is:)

2012. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Jól nézek ki?"

Nem.


"Hogy áll a fürdőruha?"

Rosszul.


Nem tudom, hogy ez rajtad zsírfelesleg vagy vizesedés, amiről itt megy a vita, de mindenképp sportolnod kellene valamit!

2012. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!