Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti mit csináltatok a...

Lányok! Ti mit csináltatok a tornadresszeitekkel?

Figyelt kérdés
17.vagyok és van 4 tornadresszem még most is jók rám és nem tudom hogy mit csináljak velük 1-et megtartanék de a többit eladjam vagy mi ??

2012. máj. 24. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Már írtam volna Fusy, hogy te hol látsz felnőtt nőket tornadresszben táborozni, sátorozni?:D Így már érthetőbb a dolog:P
2012. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
én nekem ilyesmik vannak [link]
2012. máj. 24. 21:34
 13/19 anonim ***** válasza:

Nálunk általánosba 8. osztályba is kötelező volt. Nálunk év vége felé amikor már nem tesiztünk rendesen akkor volt olyan lehetőség hogyha nem tudunk mit kezdeni a dresszeinkkel leadhattuk az iskolának a hátrányos helyzetű tanulók részére.

Meg ott van a vöröskereszt ők is nagyon szívesen várják szerintem, vagy a tesconál is bedobhatod ilyen használt ruha gyűjtőbe ha még van ilyen, mert tudtommal minden tesco előtt van ilyen lehetőség. Ha az egyiket meg akarod tartani akkor szerintem jobban jársz ha még egyet megtartasz tartaléknak. Nem tudom mire kell még neked az az egy de ha kell főleg sportoláshoz nem árt mellé még egy tartalék ha tényleg hordanád.

2012. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia,

Küldtem privát üzenetet, légyszi olvasd el. Méret, állapot és ár függvényében érdekelhet, ha eladod őket.

2012. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Valahol ott porosodnak a szekrény mélyén.
2012. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Fusy, nem kinevetlek, de nagyon jót röhögtem a kirándulós hozzászólásodon, aztán láttam, hogy nálatok máshogy nevezik és újra nagyon nevettem, hogy kinzóeszköznek nevezted, köszönöm, feldobtad az estém :DDD
2012. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem is megvannak a régi dresszeim, én jártam szertornára is még gimiben is űztem egy ideig. A dresszeim többségét már oda adtam egy ismerősömnek. Még van itthon 3 ami még jó rám azt meg néha itthoni tornázásra használom vagy meleg időben abba megyek ki futni. Esetleg itthoni medencézéshez is azt használom fürdőruha helyett ha éppen mosásba van a többi. 18/L
2012. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16. ^_^
2012. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat esetleg még valakinek van ottho??
2012. máj. 27. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!