Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Levette a cipőjét az utcán,...

Levette a cipőjét az utcán, csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
A héten egyik nap mentem az egy viszonylag forgalmas utcán, egy lány előttem egyszercsak fogta magát és levette a cipőjét és harisnyában ment tovább, csodálkoztam rajta nagyon. Ti csinálnátok/csináltatok már ilyet?
2011. márc. 25. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen csináltam :D Nagyon hülyén is néztek rám, de muszáj volt.Annyira feltörte a cipőm lábam, hogy a sarkamból már szivárgott a vér.vannak helyzetek amikor inkább a kosz, mint az, hogy utána mindenben fájjon.

De lehet hóbort iS :) kitudja... jól esett neki és kész:)

2011. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
gondolom annyira törte a cipő hogy kénytelen volt levenni.
2011. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek az előttem szólókkal, nagyon kényelmetlenek tudnak lenni egyes cipők!

én olyankor csináltam ilyet, amikor iszonyúan szakadni kezdett az eső, és nem akartam, hogy a cipőm tönkremenjen

2011. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sütött a nap és egy látszólag kényelmes cipő volt rajta (ilyen balettcipő).

Hóbort lenne? Valakinek tényleg az lenne a hóbortja, hogy nájlonharisnyában sétáljon egy relatív forgalmas utcában?

2011. márc. 25. 15:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
tudod, nagy az isten állatkertje :D ez még legalább az ártatlan hóbort kategóriába tartozik :D
2011. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a balettcipő, a lapostalpú (gyakran masnis), ami mostanában divat, az is fel tudja törni az ember lábát. Nekem vérzett is tőle a sarkam, pedig nem mentem sokat benne.
2011. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13 centis magassarkúm nem tudta úgy törni a lábam, mint egyes átkozott babacipők, a legkényelmetlenebb dolog a világon! Egyébként én néha csak poénból mászkálok mezítláb, jó érezni a meleg betont, ráadásul nagyon egészséges is:)
2011. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Még az is feltörheti, bizony! Én is mentem már végig mezítláb a városon. Hohóóó! Nem is egyszer. Nem gáz.
2011. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ám biza. Egyszer nyáron a kánikulában mentem Szegedre és ott legalább 4 kilómétert gyalogoltam a tűző napom.Mire hazaértem este Kecskemétre, már nem bírtam tovább. Levettem a cipőmet és beleléptem a szökőkútba. Egy órát biztos ültem ott.Newm érdekelt ki mit gondol.Látok én itt olyanokat..tegnap egy prosti ment a templom előtt, a szoknya a hasára volt húzva és a bugyija simán kivolt teljesen, szakadt harisnya és fedetlen mellek..és így járkál..
2011. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

egyszer megtörtént este volt és senki nem látta

muszály volt , mert már nem bírtam a cipőmben menni

fényes nappal tömegben nem biztos, hogy megkockáztattam volna

2011. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!